• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Marker paintballowy Brass Eagle Sabre Twin Turbo (206001)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Gotowy do gry użycia marker paintballowy napędzany sprężonym CO2 z jednorazowych nabojów CO2 o wadze 12 gram. Jest to typowy model przeznaczony dla osób stawiających pierwsze kroki w wojnie na kolorowe kulki. Marker, to klasyczna pompka o zwartej, jednolitej budowie, a standardowy magazynek (tzw. spłuczkę) zastąpiono magazynkiem wsuwanym w szynę.

Przed każdym strzałem marker należy przeładować ruchem pompki - znanym ze strzelb typu pump action, a mechanizm ten wzbogacono o blokadę uniemożliwiającą powtórne dosłanie kulki.

Z tyłu markera znajduje się gniazdo mieszczące dwa naboje 12g CO2 będące źródłem napędu. Spust posiada mechaniczną blokadę zabezpieczającą przed niekontrolowanym strzałem.

W komplecie otrzymujecie:
- magazynek,
- barrel plug.

Marker objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: Sabre Twin Turbo
Prędkość max: 91 m/s
Napęd: CO2
Waga: 1 kg
Długość całkowita: 470 mm
Długość lufy: 210 mm
Producent: Brass Eagle, USA

UWAGA: Specjalna oferta dla pól paintballowych. Aby poznać szczegóły zadzwoń pod numer (71) 347 47 15 lub napisz na adres hurt@militaria.pl.UWAGA:

Specjalna oferta dla pól paintballowych. Aby poznać szczegóły
zadzwoń pod numer (71) 347 47 15
lub napisz na adres hurt@militaria.pl.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Markery do paintballa to przypominające prawdziwą broń urządzenia do wystrzeliwania kulek znaczących. Działają na zasadzie wyrzutu pneumatycznego – nabojowi pęd nadaje ciśnienie sprężonego powietrza albo CO2, zmagazynowanych w butlach mocowanych do markera. Zajrzyj tutaj i wybierz najlepszy dla Ciebie model.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Buty Protektor Mountaineer Sand (000-040)

Wojskowe buty górskie ze szkieletem wykonanym ze skóry bydlęcej z wypełnieniami z nylonu balistycznego - odpornego na rozcięcia, rozdzieranie

 
Nóż składany Smith&Wesson Homeland Security (106) Niewielki, poręczny nóż codziennego użytku - tańszy odpowiednik noża Benchmade Pika.
Model ten posiada lekką, a zarazem stosunkowo wytrzymałą
 
Nóż składany Kershaw Blur (1670) Mocny i niezawodny nóż taktyczny, który sprawdzi się też w charakterze noża ogólnoużytkowego noszonego na co dzień. Zwraca uwagę
 

Czy wiesz, że...

Świstuła lub pokuna, to inna nazwa dmuchawki, czyli rurki, z której poprzez dmuchnięcie wystrzeliwujemy małą strzałkę. Pierwotnie broń była wykorzystywana przez Indian z Ameryki Południowej oraz Środkowej, a także w okolicach Indii. Teraz może być alternatywą dla paintballu, jeśli skorzystamy z amunicji wypełnionej farbą.