• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Marker paintballowy Brass Eagle T-Storm - zestaw (210000)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Zestaw podstawowych akcesoriów do gry w paintball:

Marker T-Storm to wzorowany na legendarnym już Tippmannie 98 półautomat z podwójnym spustem pracującym z maksymalną prędkością 8 szt/sek. Jego przetykowa, znana z większości konstrukcji, mechaniczna blokada zabezpiecza przed niezamierzonym wystrzałem. Marker posiada:
- wymienną lufę o długości 10 cali (257 mm)
- stały - prawy feed (zsyp kulek)
- przedni chwyt pionowy
- zwiększające komfort trzymania miękkie okładziny obu chwytów
- mechaniczne przyrządy celownicze (muszkę i szczerbinkę)
- możliwość szybkiego rozebrania do czyszczenia i usuwania zacięć
- śrubę regulacji prędkości kulki
- bottom-line umożliwiające mocowanie butli u spodu chwytu pistoletowego

Magazynek paintballowy (tzw. "spłuczka") mieszczący 140 kul kalibru .68 cala. Mocowany jest do markera za pomocą kolanka ukośnego, dzięki któremu możliwe jest celowanie z użyciem przyrządów mechanicznych. Otwór wsypu kulek jest standardowej wielkości, co ułatwia uzupełnianie ich zapasu ze standardowego fatboya.

Maska paintballowa JT Raptor stanowi podstawowe akcesorium każdego gracza - bez niej na pole nie wchodzi nawet sędzia. Maskę wykonano z jednego kawałka elastycznego, odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego. Wymienne gogle z plastikową szybką od strony twarzy wymoszczone są miękką gąbką podnoszącą komfort użytkowania. Zapinany pod brodą pasek stabilizuje maskę na głowie i utrzymuje ją nawet podczas biegu i skoków. Wentylację zapewnia układ otworów przy ustach, nosie i policzkach.

Wycior giętki o długości 53 cm służy oczyszczania lufy z zanieczyszczeń powstałych podczas gry.

Barrel plug - zatyczka lufy jest jednym z najważniejszych elementów systemu bezpieczeństwa: w wypadku, gdy zawiodą wszystkie inne (blokada języka spustowego, nieuwaga gracza) barrel plug zatrzyma wystrzeloną kulkę w lufie. Jaskrawy kolor zatyczki jest widoczny z daleka dla wszystkich informując o tym, że gracz jest odpowiedzialny i nie bierze udziału w rozgrywce.

Flaga może służyć jako bandana ale równie dobrze będzie pełnić rolę właśnie flagi podczas rozgrywki Capture the Flag.UWAGA:

Specjalna oferta dla pól paintballowych. Aby poznać szczegóły
zadzwoń pod numer (71) 347 47 15
lub napisz na adres hurt@militaria.pl.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Markery do paintballa to przypominające prawdziwą broń urządzenia do wystrzeliwania kulek znaczących. Działają na zasadzie wyrzutu pneumatycznego – nabojowi pęd nadaje ciśnienie sprężonego powietrza albo CO2, zmagazynowanych w butlach mocowanych do markera. Zajrzyj tutaj i wybierz najlepszy dla Ciebie model.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Multitool Leatherman Blast

Bogato wyposażony multitool należący do tej samej serii co Kick i Fuse, charakteryzującej się ergonomicznie wyprofilowanymi rączkami kombinerek

 
Adapter - przejściówka do kartusza wiatrówki Air Arms S200T (Z2128-300)

Przejściówka umożliwiająca połączenie kartusza do wiatrówek S200T z butlą lub pompką.

Producent: Air Arms, Wlk. Brytania

 
Spodnie Surplus Vintage Airborne Urban (53598.26) Stylizowane na spodnie amerykańskich spadochroniarzy z okresu II W.Ś. długie spodnie wykonane w 100% z bawełny. Spodnie w kamuflażu miejskim Urban
 

Czy wiesz, że...

Paintball to popularna gra sportowa, która jest symulacją bitwy wojskowej. Strzały oddaje się z broni pneumatycznej, która wyrzuca kulki wypełnione farbą. Sport narodził się w USA, ale rozwija się dynamicznie także w całej Europie.