• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Marker paintballowy JT Stealth Tactical (198059)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Marker firmy JT – amerykańskiego producenta sprzętu paintballowego. Dedykowany jest początkującym graczom leśnym, szukającym „klamki” o rasowym, militarnym charakterze. Jest to następca modelu Tac-5.
Już na pierwszy rzut oka widać podobieństwa Stealth’a do prawdziwej broni taktycznej, a jego paintballową przynależność zdradza tylko wystający ponad konstrukcję loader/magazynek na kulki.

Producent wyposażył marker w szereg dodatkowych akcesoriów. Pierwszym jest prosta w montażu i lekka zarazem, dostawna kolba, montowana za pomocą jednego trzpienia (pina) z zatrzaskiem kulkowym. Dodatkowego militarnego wyglądu dodaje urządzeniu nakładka na 12 calową lufę imitująca zintegrowany tłumik dźwięku.
Korpus markera wykonano z połączenia aluminium z tworzywem sztucznym. W przedniej części użytkownik znajdzie imitację magazynka amunicyjnego, a tuż za nim gniazdo bottom-line oraz podwójny  spust pracujący w systemie półautomatycznym. W górnej części marker posiada zamontowany na stałe feed boczny (gniazdo loadera) oraz szynę montażową pod celownik optyczny lub kolimatorowi. Konstruktorzy pomyśleli również o wyposażeniu tejże „klamki” w mechaniczne przyrządy optyczne – muszkę  znaną choćby z pistoletu maszynowego MP5.

W komplecie z markerem JT stealth Tactical gracz otrzymuje dodatkowo rozkładany dwójnóg montowany na specjalnej szynie pod lufą urządzenia. Po rozłożeniu dwójnogu strzelec może poczuć się przez chwilę niczym operator prawdziwego karabinu maszynowego.

W komplecie:
- Marker JT Tealth Tactical
- Dostawna kolba
- lufa 12 cali
- dwójnóg
- zawieszenie taktyczne

Dane techniczne:
Model: JT Stealth Tactical
Długość: 540 mm (z zamontowaną kolbą)
Lufa: 12 cali
Spust: Podwójny
Feed: boczny

Producent: JT, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Markery do paintballa to przypominające prawdziwą broń urządzenia do wystrzeliwania kulek znaczących. Działają na zasadzie wyrzutu pneumatycznego – nabojowi pęd nadaje ciśnienie sprężonego powietrza albo CO2, zmagazynowanych w butlach mocowanych do markera. Zajrzyj tutaj i wybierz najlepszy dla Ciebie model.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Naboje (2 sztuki) do PA 5 Zapasowe naboje jednorazowego użytku do ALARMU OSOBISTEGO PA 5.
 
Multitool Leatherman Style Red (831249)

Szkielet i wszystkie narzędzia wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, dzięki

 
Montaż Hawke 2-częściowy średni 1 cal Weaver (HM7102)

Średni montaż 2-częściowy do celowników optycznych i kolimatorowych o obiektywie średniej wielkości. Podwójne mocowanie każdej

 

Czy wiesz, że...

Maczeta, czyli długi nóż, który pierwotnie był używany w Ameryce Południowej, służyła do wycinania ścieżek w gęstym lesie tropikalnym oraz do ścinania trzciny cukrowej na plantacjach. Obecnie wykorzystywana jest na przykład na biwakach czy obozach survivalowych.