Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Marker paintballowy Raider - zestaw (198041)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Polecany początkującym graczom gotowy do użycia zestaw paintballowy, w którego skład wchodzą:
- marker Brass Eagle Raider z lekką lufą wykonaną ze wzmocnionego włókna CCX o długości 9 cali,
- magazynek VL mieszczący 200 kulek,
- maska paintballowa,
- barrel -plug czyli zatyczka lufy zabezpieczająca przed niezamierzonym postrzeleniem poza rejonem gry,
- 2 fatboye - tuby do przenoszenia kul, mieszczące po 100 szt. każda,
- wycior elastyczny do lufy,
- bandanka , która może także służyć jako flaga podczas rozgrywania scenariusza "capture the flag",
- klucz imbusowy do regulacji prędkości oraz olejek mineralny..

Marker Raider to prosta konstrukcja amerykańskiej firmy BrassEagle oferująca możliwość szybkiego strzelania w trybie półautomatycznym. Marker może być zasilany zarówno za pomocą sprężonego ditlenku węgla - CO2, jak i sprężonego powietrza - tzw. HP, a nawet nitrogen z butli z zaworem PIN, ON/OFF, a nawet jednorazowych kartuszy CO2 o wadze 12 i 88 gram.

Marker posiada wymienną lufę o długości 9 cali wykonaną w technologii CCX (Custom Composite Xtreme) - lekką i bardzo wytrzymałą, a jednocześnie zapewniającą doskonałą celność. Mechanizm spustowy o prędkości do nawet 6 strzałów na sekundę pracuje w trybie półautomatycznym, a jego język jest podwójny - bezpieczeństwo zapewnia przetykowa blokada. Vertical feed - baza magazynka zlokalizowana jest pionowo względem osi lufy, co wyklucza konieczność zastosowania kolanek ukośnych. Magazynek umiejscawiany jest bez przejściówek. Marker jest pozbawiony szyn montażowych oraz mechanicznych przyrządów celowniczych, co jednak nie zmniejsza jego walorów, gdyż po bokach feeda znajdują się czerwone diody ułatwiające celowanie wzdłuż lufy.

Marker posiada możliwość zamontowania pod lufą volimizera poprawiającego właściwości rozprężeniowe gazu. Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego rozłożenia do czyszczenia bez użycia narzędzi. Oryginalny bottom line z gniazdem butli pozwala na załączenie butli CO2 lub HP u spodu chwytu, co jest rozwiązaniem tyle ergonomicznym, co rozsądniejszym biorąc pod uwagę wciąż popularny w Polsce CO2 jako napęd. Jego właściwości poprawia zastosowanie komory rozprężeniowej. Silny korpus ma zwartą budowę, jest wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Szybkie rozebranie do czyszczenia lub dokonania małej naprawy umożliwia system polowego rozkładania bez użycia narzędzi. Z tyłu znajduje sie śruba regulacji nacisku sprężyny odpowiadającej za prędkość początkową kulki.

Marker objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Długość całkowita: 18 cali (450 mm)
Długość lufy: 9 cali (224 mm)
Waga: 0,85 kg
Prędkość max. kulki: 91 m/s
Materiał: aluminium lotnicze, tworzywo sztuczne
Vertical feed - możliwość mocowania magazynka (spłuczki) bez kolanek i przejściówek
Bottom line - gniazdo butli HP, nitro lub CO2 u spodu chwytu
Spust: podwójny
Prędkość spustu: 6 strz/sek
Tryb strzelania: półautomatyczny
Blokada: unieruchamia język spustowy
Producent: Brass Eagle, USA

Maska paintballowa jest lekka i wygodna w noszeniu, nie ogranicza oddychania ani nie zmniejsza pola widzenia. Posiada regulowany pas mocujący na głowie oraz możliwość wymiany szybki.
Producent: JT, USA

Magazynek VL to popularna spłuczka, która mocowana do vertical feed bez przejściówki zapewnia zapas kulek nawet na całą grę. Magazynek wykonany jest z elastycznego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Wycior giętki o długości 53 cm służy oczyszczania lufy z zanieczyszczeń powstałych podczas gry.

Barrel plug - zatyczka lufy jest jednym z najważniejszych elementów systemu bezpieczeństwa: w wypadku, gdy zawiodą wszystkie inne (blokada języka spustowego, nieuwaga gracza) barrel plug zatrzyma wystrzeloną kulkę w lufie. Jaskrawy kolor zatyczki jest widoczny z daleka dla wszystkich informując o tym, że gracz jest odpowiedzialny i nie bieże udziału w rozgrywce.

Flaga może służyć jako bandana ale równie dobrze będzie pełnić rolę właśnie flagi podczas rozgrywki Capture the Flag.UWAGA:

Specjalna oferta dla pól paintballowych. Aby poznać szczegóły
zadzwoń pod numer (71) 347 47 15
lub napisz na adres [email protected].Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Markery do paintballa to przypominające prawdziwą broń urządzenia do wystrzeliwania kulek znaczących. Działają na zasadzie wyrzutu pneumatycznego – nabojowi pęd nadaje ciśnienie sprężonego powietrza albo CO2, zmagazynowanych w butlach mocowanych do markera. Zajrzyj tutaj i wybierz najlepszy dla Ciebie model.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Polecamy

ShotSaver Bushnell Magnetic Boresighter (740001C) Shot Saver to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające wstępne, ale bardzo dokładne, ustawienie zbieżności osi optycznej celownika z osią lufy wiatrówki,
 
Nóż Joker Montero Stamina (CR24) Średniej wielkości, mocny nóż myśliwski, który sprawdzi się też jako uniwersalny nóż terenowy.

Głownię o profilu
 
Kabura Crosman z cordury na pistolet (SAH04)

Udowa kabura na pistolet wykonana z wytrzymałego nylonu w kamuflażu digital camo.

Kabura posiada zamocowane na stałe 2 szerokie pasy utrzymujące

 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Broń myśliwską można podzielić ze względu na zastosowanie na strzelby, sztucery i broń kombinowaną. Strzelby posiadają jedną lub dwie gładkie lufy, a charakterystyczną cechą sztucerów są lufy gwintowane. Broń kombinowana łączy natomiast oba typy luf.

Ze świata