• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Marker paintballowy Tippmann 98 Custom ACT (248013BK)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Konstrukcja znanego twórcy i projektanta Bena Tippmanna pomyślana została jako baza do rozbudowy według upodobań użytkownika - można w nim zmienić system, lufę, spust a nawet dodać kolbę, przenieść gniazdo butli czy dodać system Cyclone.
Model 98 C charakteryzuje się prostotą konstrukcji i precyzją wykonania, co w efekcie zaowocowało powstaniem markera odpornego na brud, wilgoć, pęknięte kulki oraz... leniwych użytkowników - aby spowodować zacięcie trzeba się naprawdę postarać. Utopiony w bagnie, zasypany piachem - bez różnicy w jaki sposób będziesz nadwyrężać "Tipka" wystarczy przepuścić przez niego trochę bieżącej wody, przykręcić butlę, wsypać kulki i wracasz do gry!

Rewolucyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie A.C.T. (Anti Chop Technology) - systemu zapobiegającemu ścinaniu kulek przez bolt, co może mieć miejsce w innych markerach podczas szybkiego strzelania przy zakłóconym i nieregularnym zasilaniu w kulki.

W markerze zastosowano prawy feed (gniazdo magazynka przesunięte na prawą stronę) niewymagający dołączania kolanek i przejściówek. Wciśnięcie muszki powoduje jego uchylenie (np. do czyszczenia) a także umożliwia jego zdjęcie w celu zamocowania Cyclone Feed System.

98-ka posiada otwarte przyrządy mechaniczne (muszkę i szczerbinkę) oraz znaną m. in. z wiatrówek szynę montażową 11 mm oraz szynę montażową 20 mm, kompatybilną z montażem MIL STD 1913. Umożliwiają one zamocowanie np. celownika optycznego lub kolimatorowego.

Przed niezamierzonym wystrzałem chroni przetykowa blokada języka spustowego zlokalizowana nad spustem, a śruba regulacji prędkości znajduje się po lewej stronie markera niedaleko mocowania linki bottom line.

W komplecie otrzymujecie standardowy magazynek o opadzie grawitacyjnym.

Charakterystyka markera:
- ACT (Anti Chop Technology) - system zapobiegający ścinaniu kulek
- bottom line adapter
- mechaniczna blokada języka spustowego
- szyna montażowa 11 mm
- przedni chwyt pistoletowy
- zdejmowane gniazdo magazynka
- mechaniczne przyrządy celownicze
- duże możliwości rozbudowy
- klucze, giętki wycior, oliwka

Kompletny zestaw zawierający nowy marker oraz akcesoria dodatkowe wysyłany jest w opakowaniu zastępczym.

Dane techniczne:
Kaliber: 0,68 cala
Napęd: CO2, HP lub azot
Waga: 1,3 kg
Długość całkowita: 497 mm
Długość lufy: 8,5 cala (216 mm)
Tryb pracy mechanizmu spustowego: półautomatyczny
Producent: Tippmann, USA

UWAGA:

Specjalna oferta dla pól paintballowych. Aby poznać szczegóły
zadzwoń pod numer (71) 347 47 15
lub napisz na adres hurt@militaria.pl.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Markery do paintballa to przypominające prawdziwą broń urządzenia do wystrzeliwania kulek znaczących. Działają na zasadzie wyrzutu pneumatycznego – nabojowi pęd nadaje ciśnienie sprężonego powietrza albo CO2, zmagazynowanych w butlach mocowanych do markera. Zajrzyj tutaj i wybierz najlepszy dla Ciebie model.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Spodnie Surplus Vintage Airborne Nightcamo (53598.31) Stylizowane na spodnie amerykańskich spadochroniarzy z okresu II W.Ś. długie spodnie wykonane w 100% z bawełny. Spodnie w kamuflażu NightCamo posiadają
 
Przejściówka-adapter do akumulatorów AEG (MC-47A)

Krótka przejściówka pozwalająca połączyć akumulator z dużym pinem z karabinkiem, którego silnik podłączany jest małym

 
Pistolet Patriot P-1105 kal.45 (320096)

Replika pistoletu kaliber .45 wykonana przez hiszpańską firmę Ardesa na specjalne zamówienie niemieckiej firmy HEGE. Pistolet ten był szeroko

 

Czy wiesz, że...

Popularnym kolorem tkanin, z których szyte są mundury wojskowe, jest khaki. Barwa wykorzystywana jest głównie jako kamuflaż. Nazwa koloru wywodzi się z języka hindi i oznacza zapylony, kolor pyłu lub kolor kurzu.