Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Marker paintballowy Tippmann 98 Custom ACT Platinium Series (248010BK)

Kliknij aby zobaczyć cenę.

Konstrukcja znanego twórcy i projektanta Bena Tippmanna pomyślana została jako baza do rozbudowy według upodobań użytkownika - można w nim zmienić system, lufę, spust a nawet dodać kolbę, przenieść gniazdo butli czy dodać system Cyclone.
Model 98 C charakteryzuje się prostotą konstrukcji i precyzją wykonania, co w efekcie zaowocowało powstaniem markera odpornego na brud, wilgoć, pęknięte kulki oraz... leniwych użytkowników - aby spowodować zacięcie trzeba się naprawdę postarać. Utopiony w bagnie, zasypany piachem - bez różnicy w jaki sposób będziesz nadwyrężać "Tipka" wystarczy przepuścić przez niego trochę bieżącej wody, przykręcić butlę, wsypać kulki i wracasz do gry!

Rewolucyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie A.C.T. (Anti Chop Technology) - systemu zapobiegającemu ścinaniu kulek przez bolt, co może mieć miejsce w innych markerach podczas szybkiego strzelania przy zakłóconym i nieregularnym zasilaniu w kulki.

W markerze zastosowano prawy feed (gniazdo magazynka przesunięte na prawą stronę) niewymagający dołączania kolanek i przejściówek. Wciśnięcie muszki powoduje jego uchylenie (np. do czyszczenia) a także umożliwia jego zdjęcie w celu zamocowania Cyclone Feed System.

98-ka posiada otwarte przyrządy mechaniczne (muszkę i szczerbinkę) oraz znaną m. in. z wiatrówek szynę montażową 11 mm oraz szynę montażową 20 mm, kompatybilną z montażem MIL STD 1913 (znanej jako picattiny lub Weaver).  Nowością jest zastosowanie stałej górnej szyny picattiny na grzbiecie. Umożliwiają one zamocowanie np. celownika optycznego lub kolimatorowego.

Przed niezamierzonym wystrzałem chroni przetykowa blokada języka spustowego zlokalizowana nad spustem, a śruba regulacji prędkości znajduje się po lewej stronie markera niedaleko mocowania linki bottom line.

Nowości:
- nowe, dzielone body, umożliwiające szybsze i łatwiejsze rozłożenie,
- nowy power  tube, która samoczynnie blokuje/odblokowuje napęd ochraniając zawór,
- nowa sprężyna przednia,
- nowy gwint lufy lepsza sprawność markera,
- matowe wykończenie redukujące odbicie światła,
- nowa szyna taktyczna,
- nowy przedni chwyt / rączka.

W komplecie otrzymujecie standardowy magazynek o opadzie grawitacyjnym.

Charakterystyka markera:
- ACT (Anti Chop Technology) - system zapobiegający ścinaniu kulek
- bottom line adapter
- mechaniczna blokada języka spustowego
- szyna montażowa MIL STD 1913
- przedni chwyt pistoletowy
- zdejmowane gniazdo magazynka
- mechaniczne przyrządy celownicze
- duże możliwości rozbudowy
- klucze, giętki wycior, oliwka

Kompletny zestaw zawierający nowy marker oraz akcesoria dodatkowe wysyłany jest w opakowaniu zastępczym.

Dane techniczne:
Kaliber: 0,68 cala
Napęd: CO2, HP lub azot
Waga: 1,4 kg
Długość całkowita: 497 mm
Długość lufy: 8,5 cala (216 mm)
Tryb pracy mechanizmu spustowego: półautomatyczny
Producent: Tippmann, USA

UWAGA:

Specjalna oferta dla pól paintballowych. Aby poznać szczegóły
zadzwoń pod numer (71) 347 47 15
lub napisz na adres [email protected].Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Markery do paintballa to przypominające prawdziwą broń urządzenia do wystrzeliwania kulek znaczących. Działają na zasadzie wyrzutu pneumatycznego – nabojowi pęd nadaje ciśnienie sprężonego powietrza albo CO2, zmagazynowanych w butlach mocowanych do markera. Zajrzyj tutaj i wybierz najlepszy dla Ciebie model.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Polecamy

Wiatrówka Diana-36 4,5 mm Model klasycznie łamanej wiatrówki o lufie gwintowanej kaliber 4,5 mm, cechujący się najwyższą jakością wykonania. Wiatrówkę wyposażono
 
Latarka Maglite Solitaire (K3A012) Latarka w plastikowym etui z żarówką kryptonową, zasilana 1 baterią R3. W komplecie posiada baterię alkaliczną i sznurek do kluczy.

 
Lornetka Bushnell Elite E2 10x42 (62-0142) Amerykańska firma Bushnell od lat jest obecna na rynku optyki użytkowej. Znana jest z produkcji wysokiej klasy celowników optycznych, optoelektroniki:
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Po zakupie wiatrówki, o energii kinetycznej pocisku powyżej 17J, masz 5 dni na zarejestrowanie jej u właściwego, ze względu na miejsce stałego pobytu, komendanta powiatowego Policji.

Ze świata