• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Marker Paintballowy Tippmann Sierra One Tactical
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Kolejny marker z wielkiej rodziny produktów firmy Tippmann, zaprojektowany z myślą o graczach scenariuszowych i leśnych. Należy od razu zaznaczyć, że sam marker Sierra One, podobnie jak Bravo One został przetestowany przez żołnierzy U.S. Marine podczas ćwiczeń symulujących udział w prawdziwej bitwie. Wygląd zewnętrzny markera wzorowany jest na słynnym karabinie M16 (w wersji AR15)

Wnętrze Sierra One to nic innego jak mechanizm kultowej i najbardziej popularnej na świecie „klamki” paintballowej, czyli Tippmanna 98. Użycie tych samych elementów co właśnie w 98-mce gwarantuje niezawodność urządzenia i praktycznie jego niezniszczalność. A konserwacja markera jest wręcz bajecznie prosta. Aby sprawnie funkcjonować marker Sierra One wymaga tylko smarowania a całkowite czyszczenie i konserwacja może odbyć się tylko raz lub dwa razy w sezonie.

Wszystkie elementy mechaniczne Sierra One zamknięte zostały w body wykonanego z lekkiego, a zarazem bardzo wytrzymałego stopu metalu. Z przodu znajduje się demontowany Foregrip, na którym producent umieścił system R.A.S, czyli system zintegrowanych szyn montażowych. Dzięki nim gracz może zamontować na swoim markerze jednocześnie kolimator, latarkę i dwójnóg. Również na całej długości korpusu producent umieścił szynę Weaver, możliwe jest zatem postawienie na "klamce" również celownika optycznego.  W dolnej części korpusu odnajdziemy, oprócz chwytu tylnego i bottom line również imitację magazynka prawdziwej broni palnej, który po wymontowaniu i rozłożeniu może służyć jako schowek do przenoszenia np. kluczy imbusowych do obsługi markera.
Militarny charakter markera został dopełniony przez dostawną kolbę, posiadającą regulacje długości, użytkownik może więc dokładnie dopasować długość zestawu do swoich potrzeb. Dodatkowym atutem tejże dostawnej kolby jest możliwość jej złożenia. Dzięki takiej szybkiej operacji marker staje się idealny do gry choćby w budynkach. W komplecie z markerem gracz otrzymuje również wymienną lufę długości 11 cali.

Podsumowując: Marker Tippmann Sierra One przeznaczony jest przede wszystkim graczom ceniącym sobie realizm. Sprawdzi się podczas gier scenariuszowych zarówno leśnych jak i w budynkach. Dzięki swojej niezawodności i awaryjności na poziomie zerowym również właściciele komercyjnych pól paintballowych będą zadowoleni z zakupu tegoż markera.

W komplecie
- Marker Tippmann Bravo One
- Dostawna składana kolba
- Lufa 11 cali
- Akcesoria
- Klucze do regulacji

Dane techniczne:
Nazwa: Sierra One
Kaliber: .68  
Tryb: Semi-automat (półautomatyczny)
Długość lufy: 11 cali
Długość całkowita: 72,7 – 82,6 cm
Szybkość spustu max: 8 BPS
Waga: 2145 g

Producent: Tippmann, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Markery do paintballa to przypominające prawdziwą broń urządzenia do wystrzeliwania kulek znaczących. Działają na zasadzie wyrzutu pneumatycznego – nabojowi pęd nadaje ciśnienie sprężonego powietrza albo CO2, zmagazynowanych w butlach mocowanych do markera. Zajrzyj tutaj i wybierz najlepszy dla Ciebie model.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Chusta Buff Original Steel (BUF11100)

Original Buff® to wszechstronny dodatek, który w zależności od pogody chroni Cię przed wiatrem, zimnem lub prażącym słońcem. Wykonany

 
Śrut Remington Pointed 4,5 mm 200 szt. (RAP77) Lekki (7.9 gr) śrut zakończony stożkowato, przeznaczony do strzelania na krótkich i średnich dystansach.

Śruty typu POINTED są
 
Pistolet ASG CO2 Taurus PT 24/7 metal (210303)

Napędzana CO2 replika ASG najnowszego "byka" - pistoletu Taurus PT 24/7. Markowany przez brazylijskiego producenta broni FORJAS TAURUS S.A.

 

Czy wiesz, że...

Współcześnie wykonane proce mogą być wyposażone w celownik. W konstrukcjach tego typu stosowane są także mechanizmy ułatwiające naciąg. Amunicją do takiej broni są najczęściej stalowe kulki.