• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Marker paintballowy VL Brawler (243025)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Marker Brawler to mechaniczna konstrukcja amerykańskiej firmy ViewLoader oferująca możliwość szybkiego strzelania w trybie półautomatycznym. Marker może być zasilany zarówno za pomocą sprężonego ditlenku węgla - CO2, jak i sprężonego powietrza - tzw. HP, a nawet nitrogenem z butli z zaworem PIN, ON/OFF, a nawet jednorazowych kartuszy CO2 o wadze 12 i 88 gram.

Marker posiada wymienną lufę o długości 8 cali. Mechanizm spustowy o prędkości do 5 strzałów na sekundę pracuje w trybie półautomatycznym, a jego język spustowy jest podwójny - bezpieczeństwo zapewnia przetykowa blokada. Vertical feed - baza magazynka zlokalizowana jest pionowo względem osi lufy, co wyklucza konieczność zastosowania kolanek ukośnych. Magazynek umiejscawiany jest bez przejściówek. Marker jest pozbawiony szyn montażowych oraz mechanicznych przyrządów celowniczych, co jednak nie zmniejsza jego walorów, gdyż przy bardzo szybkim i lekkim spuście najłatwiej jest celować według toru lotu kulki.

Marker posiada możliwość zamontowania pod lufą volimizera poprawiającego właściwości rozprężeniowe gazu. Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego rozłożenia do czyszczenia bez użycia narzędzi. Oryginalny bottom line z gniazdem butli pozwala na załączenie butli CO2 lub HP u spodu chwytu, co jest rozwiązaniem tyle ergonomicznym, co rozsądniejszym biorąc pod uwagę wciąż popularny w Polsce CO2 jako napęd.

Silny, aluminiowy korpus ma zwartą budowę, jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Szybkie rozebranie do czyszczenia lub dokonania małej naprawy umożliwia system polowego rozkładania bez użycia narzędzi.

Marker objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Długość całkowita: 17 cali (425 mm)
Długość lufy: 8 cali (203 mm)
Waga: 0,95 kg
Prędkość max. kulki: 91 m/s
Materiał: aluminium lotnicze
Vertical feed - możliwość mocowania magazynka (spłuczki) bez kolanek i przejściówek
Bottom line - gniazdo butli HP, nitro lub CO2 u spodu chwytu
Spust: podwójny
Prędkość spustu: 5 strz/sek
Tryb strzelania: półautomatyczny
Blokada: unieruchamia język spustowy
Producent: ViewLoader, USAUWAGA:

Specjalna oferta dla pól paintballowych. Aby poznać szczegóły
zadzwoń pod numer (71) 347 47 15
lub napisz na adres hurt@militaria.pl.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Markery do paintballa to przypominające prawdziwą broń urządzenia do wystrzeliwania kulek znaczących. Działają na zasadzie wyrzutu pneumatycznego – nabojowi pęd nadaje ciśnienie sprężonego powietrza albo CO2, zmagazynowanych w butlach mocowanych do markera. Zajrzyj tutaj i wybierz najlepszy dla Ciebie model.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Dwójnóg składany do markera JT TAC-5 (349056)

Składany dwójnóg mocowany na dolnych szynach R.I.S. Pozycjonowanie bipodu możliwe jest dzięki dwóm śrubom imbusowym.

Nogi

 
Akumulator AEG Xtreme 9,6V 1200mAh (BX92)

Ośmioogniwowy akumulator do długich replik AEG.

Pojemność: 1200 mAh
Napięcie: 9,6 V
Końcówka: PIN mały
Waga: 200

 
Wiatrówka Anics Beretta A-9000S 4,5 mm

 

Pistolet wiatrówka z gwintowaną lufą kal. 4,5 mm i prędkością początkową śrutu wynoszącą 150 m/s. Model ten został wykonany

 

Czy wiesz, że...

Polskie prawo zezwala na posiadanie bez zezwolenia replik broni wykonanych przed 1850r. Są to najczęściej pistolety z zamkiem kapiszonowym, rewolwery lub karabiny (także na kapiszony). Amunicją do takiej broni są przeważnie ołowiane kule.