• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Mata łucznicza Fondprodukter 66x66 cm piankowa (3120)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Mata łucznicza to niezbędne urządzenie przy uprawianiu takiej dyscypliny jak łucznictwo. Służy ona do przytwierdzenia tarczy lub innego celu, do którego będą oddawane strzały oraz, a może, przede wszystkim do amortyzacji trafienia strzały w cel. 

Tym razem prezentujemy matę wykonaną z twardej pianki polietylenowej. Ma ona budowę "sklejki" z kilku warstw tejże pianki. Jest, zatem bardziej wytrzymała na uszkodzenia wynikłe podczas strzelania, a także na odkształcenia oraz ukruszenia, które mogą się pojawić w wyniku transportu samej maty na miejsce, którym będzie się odbywać strzelanie z łuku.

Dane techniczne:
Rozmiar: 66 cm x 66 cm
Materiał: Pianka polietylenowa

 

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Miecz MC Katana Black Deluxe (YK-48BK) Replika tradycyjnego japońskiego miecza Katana amerykańskiej firmy Master Cutlery.
Głownię wykonano z hartowanej stali nierdzewnej 440A, na której
 
Piła składana Kershaw (2550) Składana piłka firmy Kershaw, charakteryzująca się doskonałym wykonaniem. Piłka zrobiona jest ze szwedzkiej stali. Dodatkowym atutem jest bardzo
 
Gaz pieprzowy Smith&Wesson 25 ml (1253) Gaz pieprzowy amerykańskiej firmy Smith&Wesson. pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków
 

Czy wiesz, że...

Według specjalistów nazywanie wskaźnika laserowego celownikiem jest błędem. Swoją tezę argumentują tym, że pokazuje on tylko miejsce, w które uderzy pocisk i nie pozwala najpierw obrać celu, a później dopasować ułożenie broni do wskazań urządzenia.