• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Mata łucznicza Fondprodukter 90x90 cm słomiana (3132)

Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Mata łucznicza to niezbędne urządzenie przy uprawianiu takiej dyscypliny jak łucznictwo. Służy ona do przytwierdzenia tarczy lub innego celu, do którego będą oddawane strzały oraz amortyzacji trafień, zapobiega więc uszkodzeniu strzał.
Prezentowana tutaj mata została wykonana ze sprasowanej słomy, połączonej i usztywnionej specjalnym splotem wykonanym ze sznurka z tworzywa sztucznego.Tylna ściana maty oraz ścianki boczne osłonięte są tkaniną wykonaną ze sztucznych włókien, zabezpieczającej matę przed zamoknięciem, i, w konsekwencji, przed rozkładem pod wpływem wilgoci.

Zadbana mata, przechowywana w suchym miejscu,  może służyć strzelcowi nawet kilka lat.
W komplecie z matą znajduje się drewniany stelaż do samodzielnego montażu, służący do postawienia urządzenia i usztywnienia jej.

Dane techniczne:
Rozmiar: 90cm x 90 cm
Materiały: Prasowana słoma, tkanina z włókien sztucznych.

 

 

 

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Diopter Air Arms - zestaw (6213147F-R)

Zestaw przeziernikowych przyrządów celowniczych - diopter oraz muszka przeziernikowa w osłonie tulejowej montowane są na szynie 11 mm.

Przeziernikowa

 
Rewolwer hukowy Start-4 Long

Rewolwer produkcji polskiej na długie naboje hukowe 6 mm. Łatwa i bezpieczna obsługa oraz technika wykonania (trwałe, metalowe elementy objęte

 
Noktowizor Bushnell Sonic 2,5x42 (260300) Noktowizor amerykańskiej firmy Bushnell nie tylko wyposażony jest w iluminator IR, który umożliwia stosowanie go w największych nawet ciemnościach,
 

Czy wiesz, że...

Istnieje co najmniej kilka podstawowych typów ostrzy. Każdy ma swoje zalety i specjalne przeznaczenie. Na przykład warncliff sprawdza się przy struganiu i cięciu precyzyjnym, dagger stosowany jest w nożach wojskowych i służących do samoobrony, a trialing point znalazł zastosowanie w sprzęcie do skórowania.