• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Metalowy zamek 2240SBPK
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Stalowy zamek przeznaczony do modeli 2240, 2250, 2260, 2289 oraz 1322. Zamek pokryty jest czarną oksydą.

Pozwala na zamianę standardowego zamka z tworzywa na stalowy, zaopatrzony w szynę montażowa szerokości 11 mm. Zwiększa sztywność konstrukcji i precyzję mocowania przyrządów celowniczych takich jak np. szczerbinka, kolimator czy celownik optyczny.

W komplecie otrzymujemy popychacz śrutu z uszczelkami, dźwignię przeładowania, tylną zatyczkę zamka, śrubę montażową i komplet kluczy imbusowych.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Znajdziesz tu wszystko, czego jeszcze nie masz w osprzęcie dla Twojej wiatrówki, a chciałbyś mieć. Możesz też, przeglądając równolegle inne działy z artykułami dla wiatrówek, skompletować indywidualny zestaw: broń i przynależne jej dodatki. Nasze artykuły mają świetną jakość i doskonałe parametry użytkowe.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Montaż Cytac do latarek (GM-F001)

Aluminiowy montaż do lunet z calowym tubusem. Rozmiar pozwala montować latarki o rozmiarze Maglite AA. Ponadto posiada bloki podstawy montażowej

 
Okulary ochronne Bolle Spider Clear (SPIPSI) Proste i bardzo lekkie okulary przeciwsłoneczne z szybami o zwiększonej odporności na uszkodzenia. Szkła zapewniają ochronę przed promieniami UV
 
Śrut Gamo Viper Express 5,5 mm 25szt (6323000)

Amunicja Viper Express jest przeznaczona do użytku wyłącznie w wiatrówkach Gamo Viper Express. Cechuje ją spora moc i zdolność penetracji

 

Czy wiesz, że...

Według polskiego prawa, wiatrówki gładkolufowe i gwintowane o energii kinetycznej poniżej 17J nie są bronią pneumatyczną.