Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Miecz Argonaut (UC1416)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Miecz z serii „Legendy”. Produkty z tej linii nawiązują swoim kształtem i motywami do znanych podań, mitów i legend z całego świata.

Miecz Argonautów nawiązuje do jednej z najbardziej znanych legend mitologii greckiej - podróży Jazona i Argonautów po złote runo. Na mieczy znaleźć można odniesienia do przygód Argonautów - motywy złotego runa, hydry, trójzębu Trytona czy tez tarczy Jazona zdobią zarówno pokryty mosiężnym wykończeniem metalowy jelec, jak i głowicę.

Jelec wykonano z nierdzewnej stali 420, doskonale wypolerowano i wyryto w nim skomplikowane zdobienia. Rękojeść z drewna, z metalową obręczą.

W zestawie znajduje się ozdobna tabliczka o wymiarach wymiary 25 cm x 25 cm x 6,3 do powieszenia na ścianę, na którą naniesiono stylizowany rysunek baraniej głowy.

Dane techniczne:
Długość całkowita: 71,7 cm
Długość ostrza: 47,6 cm
Grubość ostrza: 4,7 mm

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Polecamy

Nóż Master Cutlery Tactical Fixed Blade G-10 (MT-023) Mocny nóż o stałej klindze amerykańskiej firmy Master Cutlery. Sprawdzi się jako mały nóż wojskowy, myśliwski a także jako ogólnoużytkowe
 
Kompas Lenstatic Rothco (RT-381) Najważniejsze jest precyzyjne odczytanie azymutu. Ten kompas to zapewia. Otwór w przykrywce ułatwia precyzyjne odnajdowanie namiaru. Posiada blokadę.

Średnica:
 
Wiatrówka Diana-350 Magnum Professional Classic 4,5 mm

Ekskluzywny model klasycznie łamanej wiatrówki o lufie gwintowanej kaliber 4,5 mm, cechujący się najwyższą jakością wykonania. Sukces

 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Tonfa to rodzaj pałki, posiadający poprzeczny uchwyt z boku. Jest w standardowym wyposażeniu policjantów. Poprawnie używana świetnie nadaje się do obrony jak i ataku. Osoby biegłe we władaniu tonfą jako główne jej zalety wymieniają: łatwość, efektywność i bezpieczeństwo użycia. Pierwsze tonfy powstały w XVII wieku w Japonii.

Ze świata