Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Montaż Hawke 2-częściowy niski 1 cal Weaver (HM7101)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Niski montaż 2-częściowy do celowników optycznych i kolimatorowych z obiektywem małym. Podwójne mocowanie każdej obejmy gwarantuje utrzymanie właściwego ustawienia przyrządu.
Montaż do szyn systemu MIL STD 1913 (Weaver, picatinny) pozwala na ich stałe i pewne mocowanie, gdyż śruba ściągająca szczęki montażu jednocześnie pełni funkcję stopera blokując się w poprzecznym użebrowaniu.

Znajduje także zastosowanie jako montaż do akcesoriów dodatkowych na szynach bocznych i dolnych systemów R.I.S./R.A.S.

Montaż 2-częściowy
Typ: LO - niski
Średnica tubusu: 1 cal (25,4 mm)
Producent: Hawke, Wlk. BrytaniaDodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

   

Inne w tej kategorii:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Spodnie Surplus Lady Black (333587.63)

Przewiewne bawełniane i niskie w stanie spodnie utrzymane w militarnej stylistyce i znanym z sortów mundurowych kolorze czarnym.
Spodnie

 
Amunicja kulowa Sauvestre Approche .300 Win. Mag. Znany i ceniony producent amunicji, firma Sauvestre od wielu lat proponuje swoje produkty myśliwym na całym świecie. Jest ona znana z nowoczesnych
 
Bock Verney-Carron SAGITTAIRE 12/70 One

Firma Verney-Carron to znany na europejskim rynku producent broni myśliwskiej z Francji. Za wysoką jakością jej produktów przemawia bogata

 

Czy wiesz, że...

Noktowizor, urządzenie umożliwiające widzenie w ciemności, jest często mylony z termowizorem. Termowizor monitoruje niewidzialne promieniowanie podczerwieni, natomiast noktowizor wzmacnia bardzo nikłe światło nawet kilka tysięcy razy.