Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Montaż Hawke 2-częściowy średni 30 mm (HM5206)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Montaż dwuczęściowy renomowanej angielskiej firmy Hawke, przeznaczony do celowników optycznych o średnicy tubusu 30 mm. Każda obejma posiada dwie śruby mocujące. Dobra jakość wykonania i solidność to najważniejsze cechy montażu.

Montaż przeznaczony do lunety o parametrach:
Średnica tubusu: 30 mm
Maksymalna średnica obiektywu: 44 mm  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Najlepsza nawet broń i najwspanialszy wojownik potrzebują doskonałej jakości przyrządów optycznych. Pomogą w celowaniu, obserwacjach i prowadzeniu działań w ciemnościach. Zapraszamy do działu, w którym znaleźć można świetne produkty, które znacząco poprawią osiąganie najwyższych notowań strzeleckich i ... pozwolą poznać Kosmos.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Okulary ochronne Bolle Axis Clear (AXPSI)

Duże okulary zapewniające ochronę przed promieniami UV wg. europejskiej normy przed promieniowaniem nadfioletowym (EN 170 UV)

Element ochronny

 
Kajdanki na kciuki chromowane (LCH-301) Stalowe, chromowane kajdanki na kciuki. Nowatorskie rozwiązanie wyraża się w sposobie skuwania - kajdanki nie są zakładane na nadgarstki, jak w tradycyjnych
 
Wiatrówka BSA SuperTen Mk3 4,5 mm

Jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie karabinków pneumatycznych PCP (Pre Charged Pneumatic) dostępnych na polskim rynku. Wiatrówka

 

Czy wiesz, że...

Wiatrówki gładkolufowe o energii poniżej 17J, możesz kupić nawet na targu, a gwintowane tylko w koncesjonowanym sklepie, chociaż ani jedna ani druga nie jest bronią pneumatyczną wg obowiązującej ustawy.