• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Montaż Hawke 2-częściowy średni 30 mm (HM6160)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Dwuczęściowy montaż angielskiej firmy Hawke, przeznaczony do celowników optycznych o tubusie średnicy 30mm.

Wysokiej jakości powłoka ochronna, znajdująca się wewnątrz pierścienia obejmy, wzmacnia uchwyt lunety, oraz chroni ją przed zarysowaniami.
Montaż idealnie nadaje się do postawienia na bardzo mocnych wiatrówkach sprężynowych oraz na broni palnej w mocnym kalibrze. Zastosowano w nim podwójne, wzmacniane śruby montażowe, został również wyposażony w kołek stopujący, uniemożliwiający przesuwanie się montażu wraz z lunetą podczas strzelania.

Montaż przeznaczony do lunety o parametrach:
Średnica tubusu: 30 mm
Maksymalna średnica obiektywu: 44 mmDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LUNETACH:Lunety - charakterystyka, podstawowe informacjeJaką lunetę kupić - poradnikKonserwacja lunetyRodzaje siatek celowniczych  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Najlepsza nawet broń i najwspanialszy wojownik potrzebują doskonałej jakości przyrządów optycznych. Pomogą w celowaniu, obserwacjach i prowadzeniu działań w ciemnościach. Zapraszamy do działu, w którym znaleźć można świetne produkty, które znacząco poprawią osiąganie najwyższych notowań strzeleckich i ... pozwolą poznać Kosmos.

 

Zobacz również:

Celownik optyczny Hawke Varmint II 8-32x44AO (HK3235)

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Środek do czyszczenia broni M-Pro7 Gun Cleaner 960 ml (0701008)

Bezpieczny w użyciu środek do czyszczenia broni. Wspomaga usuwanie nagaru, lecz także utrudnia jego późniejsze odkładanie się.
Środek

 
Buty Geox Battle Black

Znany i ceniony producent butów wkracza na rynek obuwia użytkowego z nową jakością. W kategorii obuwia taktycznego dalej posunąć już nie

 
Multitool Joker JKR34

Miniaturowy a jednocześnie w pełni funkcjonalny multitool wyposażony w latarkę.

Sprężyna za szczękami kombinerek ułatwia precyzyjną

 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.