Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Montaż Hawke 2-częściowy średni 30mm aluminiowy (HM5202)

Kliknij aby zobaczyć cenę.

Obejma montażowa do celowników optycznych o średnicy tubusu 1 cal (25,4 mm). Montaż w standardzie 9-11 mm, pasujący do wielu wiatrówke i umożliwia postawienie na nich celowaników optycznych oraz dodatków: oświetlenia taktycznego, laserowych wskaźników celu, a nawet "wąchaczy".

Producent: Hawke, Wlk. Brytania

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Polecamy

Latarka INOVA T2 2007 (T2WB)

Zapotrzebowanie na niewielką i oszczędną, a przy tym silną i odpowiednio skupiającą latarkę było wśród policjantów i funkcjonariuszy

 
Rękawice Verney-Carron Wind Proof (LVMA005) Wiatroodporne ale i zarazem oddychające rękawiczki francuskiej firmy Verney-Carron, znanej z produkcji klasowej broni myśliwskiej.
Wykonane są
 
Poziomnica Hawke na wiatrówkę (BS1005) Poziomnica na wiatrówkę, przeznaczona na wiatrówki z szyną montażową 11 mm.
Służy do wyeliminowania błędu powstającego podczas trzymania
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Dwie podstawowe części siekiery to obuch (metalowy fragment tnący) i stylisko (rękojeść, wykonana najczęściej z drewna bądź tworzywa sztucznego). Obecnie stosuje się ją do rozdrabniania drewna opałowego, w pożarnictwie, a nawet jako broń.