Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Montaż Hawke 30 mm Weaver (GA5036)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Obejma montażowa do celowników optycznych o średnicy tubusu 30 mm. Montaż w standardzie MIL-STD 1913 (znanym jako Weaver lub Picatinny) pasuje do coraz większej ilości dodatków: oświetlenia taktycznego, laserowych wskaźników celu, a nawet "wąchaczy". Pozwala zamontować akcesorium dodatkowe bezpośrednio na celowniku optycznym.

Producent: Hawke, Wlk. BrytaniaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LUNETACH:Lunety - charakterystyka, podstawowe informacjeJaką lunetę kupić - poradnikKonserwacja lunetyRodzaje siatek celowniczych

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

   

Inne w tej kategorii:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Zestaw wyciorów Stil Crin kal. 5,6 mm

Włoska firma Stil Crin od lat produkuje akcesoria do broni palnej. Wyciory proponowane przez tego producenta są wykonane z wysokiej

 
Wkład do filtra powietrza Dry Pack Refill Wkład z substancją pochłaniającą wilgoć przeznaczony do filtrów osuszających powietrze Air Arms DRY-PAC. Wkład ten z filtrem jest stosowany do
 
Czapka z daszkiem Fatigue Desert 3color (RT-4506) Czapka polowa z umundurowania tzw. garnizonowego. Została wykonana z bawełny i mechanicznie sfatygowana w celu nadania jej znamion używania.

 

Czy wiesz, że...

Saperka to krótka, niewielka łopata stosowana na przykład przez harcerzy. Zaprojektowana została dla wojska. Możemy znaleźć te z zaokrąglonym końcem oraz z punktowym (szpadel). Zdarza się, że krawędzie ostrza są specjalnie przystosowane do użycia saperki jako toporka.