Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Montaż Hawke do lunet 30 mm (HM5310)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Zestaw montażowy laserowego wskaźnika celu lub oświetlenia taktycznego do lunet z tubusem o średnicy 30 mm.
Minimalna średnica montowanego przyrządu to 17,5 mm, natomiast nie może ona byc wieksza niz 20 mm. W zestawie znajduje się klucz imbusowy.

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Karabin szturmowy AEG M16A3 (ICS-24)

Strzelająca zarówno ogniem ciągłym, jak i pojedyńczym, replika M16A3 wykonana z metalu oraz tworzywa sztucznego. Uwagę zwraca wierne odwzorowanie

 
Kulochwyt magnetyczny Norconia

Kulochwyt magnetyczny wykonany przez niemiecką firmę Norconia Germany. Strzela się w nim do czterech figurek przedstawiających kaczki.
Trafienie

 
Kulki paintballowe ReBall Rental (159100)

Idealnie nadające się do zabawy w halach i na ogrodzonych polach wykonane z elastomeru kulki painballowe .68 cala. Do stosowania kulek nie jest wymagane

 

Czy wiesz, że...

Celownik optyczny, czyli popularna luneta, składa się z obiektywu, okularu oraz systemu odwracającego. Proste urządzenia nie mają regulacji, te bardziej złożone oferują możliwość zmiany położenia i powiększenia. Karabin z takim sprzętem optycznym nazywany jest potocznie snajperką.