Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Montaż Sports Match UK 1-częściowy średni 1 cal (TM3323)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Jednoczęściowy montaż angielskiej firmy Sports Match UK. Przeznaczony do montowania lunet (średnica tubusu 1") o średnicy obiektywu do 44mm na najsilniejszych nawet wiatrówkach. Wyposażony jest w kołek stopujący. Montaż oraz górne obejmy mocowane są za pomocą aż 12 śrub.

Montaż przeznaczony do lunety o parametrach:
Średnica tubusa: 1" (25,4 mm)
Maksymalna średnica obiektywu: 44 mmDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LUNETACH:Lunety - charakterystyka, podstawowe informacjeJaką lunetę kupić - poradnikKonserwacja lunetyRodzaje siatek celowniczych

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Polecamy

Celownik optyczny Bushnell Elite 3200 5-15x50 (325155M) Luneta firmy Bushnell, cechująca się wyjątkowo wytrzymałym tubusem, wykonanym z bardzo odpornego aluminium połączonego z tytanem, czyni ją 30% trwalszą
 
Magazynek M16 do markera Tippmann X7 (348036)

Atrapa prostego magazynka pudełkowego upodabniająca marker X7 Tippmann do karabinu szturmowego M16/M4. Pasuje do standardowego gniazda magazynka X7. 

Producent:

 
Celownik optyczny BSA S 3-9x32WR Luneta o niewielkich rozmiarach i niedużej wadze (400 g). Tubus wykonany z jednego kawałka stopu aluminium i dodatkowo wzmocniony, dzięki czemu doskonale
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Dwie podstawowe części siekiery to obuch (metalowy fragment tnący) i stylisko (rękojeść, wykonana najczęściej z drewna bądź tworzywa sztucznego). Obecnie stosuje się ją do rozdrabniania drewna opałowego, w pożarnictwie, a nawet jako broń.

Ze świata