• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Multitool CRKT Guppie (9070KC)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Wielofunkcyjne narzędzie posiadające wbudowane wysokiej klasy ostrze ze stali węglowej, które może zostać otwarte jedną ręką.

Guppie jest przykładem podstawowego zestawu narzędzi zamkniętego w ciekawej, ergonomicznej formie. Oprócz wymienionego już ostrza Guppie posiada klucz nastawny otwierający się do wielkości 1/2'', karabińczyk pozwalający zawiesić go  na lince, elemencie oporządzenia czy szlufce od spodni, gniazdo wymiennych końcówek wkrętaka oraz tradycyjny klips pozwalający na zawieszenie Guppiego przy pasku czy w kieszeni spodni. Przy użyciu karabinka otworzymy kapsle z butelek a klips można wykorzystać jako klips do banknotów. 

Dodatkowym wyposażeniem jest wykonany z wytrzymałego tworzywa pojemnik na wymienne końcówki wkrętaka. Mieści on dwa wkrętaki płaskie oraz dwa krzyżowe. W pojemnik jest wbudowana latarka LED. Pojemnik posiada również wbudowane magnesy, dzięki którym można go przymocować z lewej strony Guppiego

Dane techniczne:
Długość całkowita: 8,9 cm
Długość ostrza: 5,1 cm
Waga: 116 g
Stal: 3Cr13, 52-55 HRC
Producent: CRKT, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Multitool to wielofunkcyjne narzędzie, które przyda się każdemu. Nie ważne, czy pracujesz jako administrator sprzętu, czy wyruszasz na piesze wędrówki, multitoola warto mieć zawsze pod ręką.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Buty Protektor Grom (742)

Podstawowe, lekkie obuwie miejskie o przeznaczeniu wojskowo-policyjnym. Buty powielają znane wzorce obuwia taktycznego i posiadają:

- wysoką

 
Latarka Vortex 2C Black Duża, mocna latarka z żarówką kryptonową zasilana dwiema bateriami R14, nawiązująca konstrukcją do klasycznych latarek Mag-Lite. Niezawodność,
 
Marker paintballowy VL Brawler (243025) Marker Brawler to mechaniczna konstrukcja amerykańskiej firmy ViewLoader oferująca możliwość szybkiego strzelania w trybie półautomatycznym.
 

Czy wiesz, że...

Typowa maska przeciwgazowa zbudowana jest z dwóch podstawowych części: twarzowej, wykonanej z gumy lub silikonu, oraz pochłaniacza (bądź filtropochłaniacza), który posiada materiał czyszczący powietrze. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona dróg oddechowych, oczu i twarzy przed groźnymi substancjami.