• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Multitool Leatherman Charge Del Rey
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Ekskluzywna wersja modelu Charge wykonana przez światowej sławy złotnika Adriana Pallarols'a. Wyprodukowanych zostanie jedynie 25 numerowanych sztuk tego modelu!

Podobnie jak król Midas, którego dotyk zamieniał wszystko w złoto, artysta Adrian Pallarols rozszerza jego luksusowy styl kreując model Del Rey, stworzony specjalnie na 25 rocznicę istnienia firmy Leatherman. Adrian stworzył własnoręcznie każde z tych narzędzi nadając im unikalny design Del Rey, używając do inkrustacji okładzin 18k złota, wydobywanego w kopalniach w Andach. Na każdym egzemplarzu znajduje się podpis Tim'a Leatherman'a i specjalnie stworzony na 25 rocznicę firmy ornament. Każdy egzemplarz jest zapakowany w eleganckie drewniane pudełko i posiada załączony certyfikat autentyczności. Adrian Palllarols udziela na swoją pracę złotniczą dożywotniej gwarancji.

Podana cena w PLN jest ceną orientacyjną - cena faktyczna uzależniona jest od aktualnego kursu USD. Produkt dostępny na indywidualne zamówienie - czas realizacji ok. 2 tygodni.

Opis bazowego modelu Charge:

Multitool Leatherman Charge to flagowy model w ofercie amerykańskiego producenta, a zarazem rynkowy bestseller wśród narzędzi wielofunkcyjnych tej klasy. Bazując na układzie konstrukcyjnym modelu Wave stworzono tool jeszcze lepiej dopracowany i z lepszych materiałów.

Rękojeści kombinerek, w których ukryto narzędzia, wykonano z wytrzymałego stopu tytanu, co pozwoliło osiągnąć lepszy stosunek wymiarów do masy. Brak ostrych krawędzi i lekko chropowata faktura zapewniają wygodę i pewność operowania kombinerkami. Ponadto tytan jest „cieplejszy” od stali, dzięki czemu praca w niskich temperaturach nie powoduje znacznego dyskomfortu.

Ostrze nożowe gładkie, ostrze nożowe ząbkowane, piłę i pilnik można otworzyć bez konieczności rozkładania kombinerek. Dzięki otworom pod kciuk ostrza nożowe można błyskawicznie otworzyć za pomocą jednej ręki. Wymienione 4 narzędzia blokowane są za pomocą indywidualnych blokad typu liner-lock, pozostałe współpracują z dwiema blokadami zapadkowymi zbliżonymi do systemu back-lock.

Na uwagę zasługuje ostrze nożowe gładkie, które wykonano z wysoce odpornej na stępienie stali nierdzewnej CPM S30V, co jest praktycznie niespotykane w typowych multi-tool’ach. Zastosowanie tak dobrej stali w połączeniu z możliwością otwarcia jedną ręką czyni Leatherman’a Charge’a realną alternatywą dla klasycznego noża składanego.

Gniazda śrubokrętów wraz z zestawem dwustronnych końcówek różnego typu pozwalają na szeroki zakres prac montażowych i naprawę różnorodnego sprzętu.
Wygodne przenoszenie zapewnia znajdująca się w zestawie kabura oraz odejmowany klips umożliwiający przypięcie tool’a za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Polecamy wszystkim wymagającym użytkownikom, którzy poszukują profesjonalnego narzędzia wielofunkcyjnego najwyższej klasy.

W komplecie skórzana kabura.

Funkcje:
- kombinerki płaskie
- kombinerki standardowe
- przecinak do drutu
- przecinak do drutu twardego
- zaciskacz
- ostrze nożowe gładkie 72 mm
- ostrze nożowe ząbkowane
- hak tnący
- nożyczki
- pilnik do metalu i drewna
- pilnik diamentowy
- piła do drewna
- duży śrubokręt płaski
- 3 gniazda na końcówki śrubokrętów
- otwieracz do konserw i kapsli
- linijka calowa i centymetrowa
- odejmowany klips do noszenia
- odejmowane kółko do kluczy
- wysuwane kółko do kluczy
- zestaw dziewięciu końcówek śrubokrętów

Gwarancja: 25 lat!

Dane techniczne:
Materiały: 18K złoto; stal nierdzewna 420; stal nierdzewna S30V
Wymiary: 102 mm x 39 mm (złożony)
Waga: 232 g
Producent: Leatherman, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Multitool to wielofunkcyjne narzędzie, które przyda się każdemu. Nie ważne, czy pracujesz jako administrator sprzętu, czy wyruszasz na piesze wędrówki, multitoola warto mieć zawsze pod ręką.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Spyderco/Byrd Cara Cara Stainless (BY03) Duży, składany nóż uniwersalny do codziennego noszenia wyróżniający się całkowicie metalową konstrukcją oraz długą głownią o
 
Amunicja kulowa Barnaul .223 Rem. FMJ 3,56 g

Kolejna propozycja rosyjskiej firmy Barnaul, specjalizującej się w produkcji amunicji wojskowej, sportowej i myśliwskiej.

 
Nóż Master Cutlery MT-114

Prosty, wytrzymały nóż taktyczny z głownią stałą wzorowany na legendarnych nożach Ka-Bar. Niedroga alternatywa dla oryginalnych noży.

 

Czy wiesz, że...

Paintball to popularna gra sportowa, która jest symulacją bitwy wojskowej. Strzały oddaje się z broni pneumatycznej, która wyrzuca kulki wypełnione farbą. Sport narodził się w USA, ale rozwija się dynamicznie także w całej Europie.