Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Multitool Leatherman Charge TTi (830682)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Multitool Leatherman Charge to flagowy model w ofercie amerykańskiego producenta, a zarazem rynkowy bestseller wśród narzędzi wielofunkcyjnych tej klasy. Bazując na układzie konstrukcyjnym modelu Wave stworzono tool jeszcze lepiej dopracowany i z lepszych materiałów.

Rękojeści kombinerek, w których ukryto narzędzia, wykonano z wytrzymałego stopu tytanu, co pozwoliło osiągnąć lepszy stosunek wymiarów do masy. Brak ostrych krawędzi i lekko chropowata faktura zapewniają wygodę i pewność operowania kombinerkami. Ponadto tytan jest „cieplejszy” od stali, dzięki czemu praca w niskich temperaturach nie powoduje znacznego dyskomfortu.

Ostrze nożowe gładkie, ostrze nożowe ząbkowane, piłę i pilnik można otworzyć bez konieczności rozkładania kombinerek. Dzięki otworom pod kciuk ostrza nożowe można błyskawicznie otworzyć za pomocą jednej ręki. Wymienione 4 narzędzia blokowane są za pomocą indywidualnych blokad typu liner-lock, pozostałe współpracują z dwiema blokadami zapadkowymi zbliżonymi do systemu back-lock.

Na uwagę zasługuje ostrze nożowe gładkie, które wykonano z wysoce odpornej na stępienie stali nierdzewnej CPM S30V, co jest praktycznie niespotykane w typowych multi-tool’ach. Zastosowanie tak dobrej stali w połączeniu z możliwością otwarcia jedną ręką czyni Leatherman’a Charge’a realną alternatywą dla klasycznego noża składanego.

Gniazda śrubokrętów wraz z zestawem dwustronnych końcówek różnego typu pozwalają na szeroki zakres prac montażowych i naprawę różnorodnego sprzętu.
Wygodne przenoszenie zapewnia znajdująca się w zestawie kabura oraz odejmowany klips umożliwiający przypięcie tool’a za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Polecamy wszystkim wymagającym użytkownikom, którzy poszukują profesjonalnego narzędzia wielofunkcyjnego najwyższej klasy.

W komplecie skórzana kabura.

Funkcje:
- kombinerki płaskie
- kombinerki standardowe
- przecinak do drutu
- przecinak do drutu twardego
- zaciskacz
- ostrze nożowe gładkie 72 mm
- ostrze nożowe ząbkowane
- hak tnący
- nożyczki
- pilnik do metalu i drewna
- pilnik diamentowy
- piła do drewna
- duży śrubokręt płaski
- 3 gniazda na końcówki śrubokrętów
- otwieracz do konserw i kapsli
- linijka calowa i centymetrowa
- odejmowany klips do noszenia
- odejmowane kółko do kluczy
- wysuwane kółko do kluczy
- zestaw dziewięciu końcówek śrubokrętów

Gwarancja: 25 lat!

Dane techniczne:
Materiały: tytan; stal nierdzewna 420; stal nierdzewna S30V
Wymiary: 102 mm x 39 mm (złożony)
Waga: 232 g
Producent: Leatherman, USA

Zobacz Leathermana w akcji: createPlayer('/upload/wysiwyg/multimedia/leatherman/LTG_film04_ogolny.flv',400,300);Zobacz inne multitoole Leatherman: createPlayer('/upload/wysiwyg/multimedia/leatherman/LTG_film08_toole.flv',400,300);Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Multitool to wielofunkcyjne narzędzie, które przyda się każdemu. Nie ważne, czy pracujesz jako administrator sprzętu, czy wyruszasz na piesze wędrówki, multitoola warto mieć zawsze pod ręką.

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Magazynek Beretta A-9000S Magazynek do pistoletów Beretta A-9000S. Umożliwia załadowanie 22 śrutów kal. 4,5 mm.
 
Nasadka do strzały z włókna węglowego (3219) Wykonane z wytrzymałego tworzywa nasadki przeznaczone do strzał z włókna węglowego. Montowane są w wydrążonym w promieniu otworze. Idealnie
 
Nóż składany Joker Olive Wood JKR02 Nóż składany hiszpańskiej firmy Joker z drewnianą rękojeścią. Posiada ostrze typu Drop Point oraz blokadą Liner Lock. Okleina rękojeści
 

Czy wiesz, że...

Paintball to popularna gra sportowa, która jest symulacją bitwy wojskowej. Strzały oddaje się z broni pneumatycznej, która wyrzuca kulki wypełnione farbą. Sport narodził się w USA, ale rozwija się dynamicznie także w całej Europie.