• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Multitool Swiss Tech Micro Plus
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Rewelacyjne mikro-narzędzie renomowanej amerykańskiej firmy Swiss Tech.
Bez problemu mieści się w portfelu, doskonale też służy jako wysoce funkcjonalny brelok przy kluczach. Mimo niewielkich wymiarów jest wystarczająco wytrzymały, aby sprostać takim pracom jak odkręcanie śrub oraz nakrętek (do rozmiaru 10), cięcie kabli i drutu, wyjmowanie wbitych gwoździ. Niezastąpiony przy montażu i regulacji celowników optycznych w warunkach polowych!
Jest przy tym na tyle precyzyjny, iż pozwala na dokręcenie niewielkich śrub w urządzeniach elektronicznych lub chociażby w okularach, pomoże też przy wyciągnięciu wbitej w skórę drzazgi.
Konstrukcja i zasada funkcjonowania narzędzia jest genialnie prosta. Obrotowe ramiona zawierające śrubokręty uniemożliwiają w pozycji zamkniętej rozwarcie się szczęk kombinerek, które pełnią równocześnie funkcję zapięcia. Całość wykonano z czernionej stali narzędziowej i połączono wytrzymałymi nitami.
Multitool Swiss Tech Micro Plus oferujemy zapakowany w gustowne aluminiowe etui. Doskonały prezent dla każdego mężczyzny!

Funkcje:
- Kombinerki
- Przecinak do drutu
- Śrubokręt płaski
- Mikro-śrubokręt płaski
- Śrubokręt krzyżakowy
- Mikro-śrubokręt krzyżakowy

Dane techniczne:
Długość (złożony): 48 mm
Szerokość (złożony): 26 mm  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Multitool to wielofunkcyjne narzędzie, które przyda się każdemu. Nie ważne, czy pracujesz jako administrator sprzętu, czy wyruszasz na piesze wędrówki, multitoola warto mieć zawsze pod ręką.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Multitool Leatherman Juice S2 Orange

Multitool klasy kieszonkowej renomowanej marki Leatherman, charakteryzujący się obłymi kształtami i bardzo pewnym blokowaniem narzędzi w pozycji

 
Zegarek Smith&Wesson Tactical (SWW-357N) Zegarek taktyczny amerykańskiej firmy Smith&Wesson. Jego obudowa została wykonana z nierdzewnej stali, natomiast pasek z nylonu.
W zegarku
 
Wiatrówka Diana-LP8 Magnum 4,5 mm

Solidny i ciężki, jak od wyczynowej sprężynówki się oczekuje, pistolet o gwintowanej, klasycznie łamanej lufie kaliber .177 (4,5 mm).

Wiatrówkę

 

Czy wiesz, że...

Survival, czyli popularną szkołę przetrwania, zalicza się do grupy sportów ekstremalnych. Taka rozrywka ma wiele odmian, na przykład militarną, leśną czy miejską. Narodziny survivalu są kwestią sporną; jedna z teorii mówi, że narodził się podczas szkoleń amerykańskich żołnierzy do przetrwania w trudnych warunkach.