• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Naboje (2 sztuki) do PA 5
Produkt chwilowo niedostępny

Zapasowe naboje jednorazowego użytku do ALARMU OSOBISTEGO PA 5.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy Państwu akcesoria do samoobrony. Począwszy od ręcznych miotaczy gazu, przez kajdanki, aż po paralizatory i alarmy.

Urządzenia obronne w postaci ręcznych miotaczy gazu pozwalają skutecznie obronić się zarówno przed agresywnymi zwierzętami jak i ludźmi. Ich użycie w razie bezpośredniego zagrożenia powoduje u napastnika czasowy paraliż (gazy CS) lub łzawienie i podrażnienie górnych dróg oddechowych (gazy łzawiąco-duszące). Pole rażenia wynosi od 2 do 3 metrów. Na ich posiadanie nie jest wymagane zezwolenie. Przydatność do użycia wynosi 2 lata. Dostępne od 18 lat.
Posiadamy także rozkładane pałki teleskopowe służące do obrony przed napastnikiem. Wykonane z mocnych materiałów, niezawodne i skuteczne. Złożoną pałkę, dzięki niewielkim rozmiarom, zawsze możemy mieć pod ręką. Wszystkie pałki dostępne są bez zezwolenia.
Proponujemy Państwu różne modele kajdanek, przeznaczonych do szybkiego skuwania i konwojowania.
Przedstawiamy Państwu także artykuły, które skutecznie odstraszą napastników, a przy tym na ich posiadanie nie jest wymagane zezwolenie policji (Dz. U. 1999 Nr 53 poz. 549). Dodatkową zaletą broni hukowej jest możliwość dołączenia nasadki do wystrzeliwania rac, które wzmocnią efekt huku lub przyozdobią nocne niebo o serie kolorowych wystrzałów. Dostępne od 18 lat.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także obezwładniające urządzenia elektryczne przeznaczone do obrony osobistej. Wywołują one czasowy paraliż układu mięśniowo-nerwowego napastnika, dając tym samym możliwość skutecznej obrony. Osoba posługująca się paralizatorem nawet w przypadku bezpośredniego kontaktu z napastnikiem nie jest narażona na jego działanie. Na jego posiadanie nie jest wymagane zezwolenie policji (Dz. U. Nr 53 poz.549 z dnia 21.05.1999). Należy mieć ukończone 18 lat.
Nasze poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne. W trosce o nie, przedstawiamy Państwu ofertę różnych systemów antywłamaniowych. Dzięki nim można skutecznie zabezpieczyć mieszkania, domy, garaże, biura itp. Wszystkie artykuły są wysokiej jakości, gwarantowanej przez renomowaną niemiecką firmę Pentatech.

 

Zobacz również:

 

Kategorie produktów


Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Master Cutlery M-Tech Gut Hook Folder (MT-A073) Uniwersalny nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery dodatkowo wyposażony w hak ułatwiający skórowanie i patroszenie. Model
 
Śrut Premier Match 4,5 mm 500 szt. (LM77) Lekki śrut z płaską główką przeznaczony do wiatrówek długich kaliber 4,5 mm. Producentem jest amerykańska firma Crosman. Materiał
 
Lornetka Tasco Essentials 10x25 (168RB)

Bardzo poręczna, mała wygodna lornetka firmy Tasco. Pokryta jest czarną gumą, zapewniającą pewny uchwyt, chroniącą przed wpływem czynników

 

Czy wiesz, że...

Magazynki, czyli zasobniki naboi do broni palnej, mogą mieć pojemność nawet ponad 100 naboi. Jednakże jest to rzadkość – w wiatrówkach stosowane są najczęściej te umożliwiające od kilku do niecałych trzydziestu strzałów. Magazynki dzielimy na stałe i wymienne.