Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Naboje hukowe krótkie
Produkt chwilowo niedostępny

Krótkie naboje są używane do pistoletów hukowych.

Opakowanie 100 sztuk.

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych we Wrocławiu, Warszawie, Gdyni, Katowicach, Łodzi i Bydgoszczy.

 

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Broń alarmowa służy do odstraszenia napastnika (przeważnie strzela się nabojami hukowymi), albo do powiadomienia o zagrażającym niebezpieczeństwie – zazwyczaj stosuje się kolorowe race świetlne. Oferujemy szeroki wybór w tej kategorii – nie tylko w celach samoobrony, ponieważ np. race mogą uatrakcyjnić każdą imprezę.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Dalmierz Bushnell YP Scout (20-0001) Najmniejszy dalmierz w ofercie amerykańskiej firmy Bushnell. Jego niska waga wynosząca 170 g czyni go bardzo przydatnym urządzeniem w survivalu i łowiectwie.
 
Etui na okulary (ETUICR)

Półsztywne, zamykane na zamek błyskawiczny etui mieszczące duże okulary lub małe gogle. Wykonane z poliestru wewnątrz są wyścielone syntetycznym

 
Nóż składany Joker Madera Roja z latarką (JKR56) Pełnowowymiarowy nóż składany, charakteryzujący sie mocną blokadą oraz niewielką latarką diodową na grzbiecie rękojeści.

Głownię
 

Czy wiesz, że...

Aby broń palną zaliczyć do myśliwskiej, po pełnym naładowaniu można oddać z niej najwyżej pięć pojedynczych strzałów. Drugi warunek mówi o tym, że jeśli jest samopowtarzalna, to jej magazynek może mieć maksymalną pojemność dwóch naboi.