Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Noktowizor Bushnell Prowler 4x50
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Noktowizor pierwszej generacji w postaci monokularu z wbudowanym iluminatorem IR wyprodukowany przez amerykańską firmę Bushnell. Lekka konstrukcja (448 g) pokryta jest gumowaną wodoodporną powłoką, która czyni z noktowizora Prowler praktyczne urządzenie dla szerokiej rzeszy użytkowników poczynając na amatorach przyrody na pracownikach agencji ochrony mienia kończąc. Wyśmienicie nadaje się na wyprawy survivalowe, łowienia ryb, żeglarstwa itd.
Wyśmienicie nadaje się na dalekie zasięgi. Maksymalny zasięg rozpoznawania obiektów to 213 m.
Noktowizor zasilany jest jedną 3-woltową baterią litową typu CR 123A. Czas pracy do 20 godzin. Noktowizor może pracować w temperaturach od -30 do 40 stopni C.

Urządzenia można zamontować na trójnogu. W komplecie znajduje się pokrowiec umożliwiający noszenie go przy pasie, sznurek do noszenia na szyi oraz szmatka do soczewek.

Dane techniczne
Powiększenie: 4x
Średnica obiektywu: 50 mm
Zasięg widzenia: 1,5 do 213 metrów
Pole widzenia: 23 m / 1000 m
Regulacja okularu: +/- 5 diopter
Waga: 448 g
Długość 163 mm
Szerokość: 82 mm
Wysokość 60 mm
Typ baterii: CR 123 (nie załączona)

createStreamPlayer('rtmp://mil7.janmedia.com/vod', 'film_bushnell_Night_Vision',320,240);  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Coś dla nocnych marków i nie tylko, czyli bogaty asortyment noktowizorów. Urządzenia te wykorzystują istniejące światło szczątkowe, wzmacniają je i dzięki temu oko ludzkie jest w stanie widzieć w ciemności. Polecamy modele o różnorodnym zastosowaniu. Znajdzie tu coś dla siebie i ochroniarz, i zapalony obserwator nietoperzy.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Air Arms MPR-FT 4,5 mm (wersja orzech) MPR-FT (Multi Purpose Rifle - Field Target) to znana ze swoich zalet udoskonalona wersja S400 MPR - matchowego karabinu angielskiego Air Armsa. Ten model
 
Montaż Hawke 2-częściowy niski 1 cal Weaver (HM7101)

Niski montaż 2-częściowy do celowników optycznych i kolimatorowych z obiektywem małym. Podwójne mocowanie każdej obejmy gwarantuje

 
Latarka Maglite 4D (S4D016) Latarka zasilana 4 bateriami R20. W komplecie nie posiada baterii.

Zasięg: 400 metrów
Czas świecenia: 19 godzin
Długość
 

Czy wiesz, że...

Survival, czyli popularną szkołę przetrwania, zalicza się do grupy sportów ekstremalnych. Taka rozrywka ma wiele odmian, na przykład militarną, leśną czy miejską. Narodziny survivalu są kwestią sporną; jedna z teorii mówi, że narodził się podczas szkoleń amerykańskich żołnierzy do przetrwania w trudnych warunkach.