Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Noktowizor Bushnell Savana 2,5x42 (26-0200)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kompaktowy noktowizor renomowanej amerykańskiej firmy Bushnell charakteryzujący się dwuipółkrotnym powiększeniem oraz zasięgiem skutecznej obserwacji wynoszącym 183 m. Model ten umożliwia zarówno obserwację w trybie pasywnym (przez wzmocnienie światła szczątkowego) jak i aktywnym (przy wykorzystaniu integralnego promiennika podczerwieni), dzięki czemu będzie przydatny nawet w zupełnych ciemnościach. Dwa tryby pracy pozwalają dostosować urządzenie do warunków obserwacji, rodzaju obserwowanego obiektu i preferencji użytkownika.
Noktowizor posiada możliwość montażu na trójnogu. W komplecie pokrowiec.
Ze względu na kompaktowe wymiary i stosunkowo niewielką masę polecamy szczególnie turystom-miłośnikom przyrody, a także myśliwym, leśnikom i agencjom ochrony.

Dane techniczne:
Generacja: I
Powiększenie: 2,5x
Średnica obiektywu: 42mm
Pole widzenia: 26m/100m
Zasięg: 1.2m-183m
Zakres temperatury działania: od -30°C do 40ºC
Zakres regulacji ostrości okularu: -5 do 5 dioptrii
Zasilanie: dwie baterie typu AA
Czas działania: do 20 godzin
Wymiary: 170x95x70 mm
Masa: 397 g
Producent: Bushnell, USA

createPlayer('/upload/wysiwyg/multimedia/film_bushnell_Night_Vision.flv',400,300);

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Coś dla nocnych marków i nie tylko, czyli bogaty asortyment noktowizorów. Urządzenia te wykorzystują istniejące światło szczątkowe, wzmacniają je i dzięki temu oko ludzkie jest w stanie widzieć w ciemności. Polecamy modele o różnorodnym zastosowaniu. Znajdzie tu coś dla siebie i ochroniarz, i zapalony obserwator nietoperzy.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

Polecamy

Latarka czołowa Joker 5-LED (JKR2108) Latarki diodowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami - stosunkiem wagi i żywotności baterii do ceny i zasięgu promienia świetlnego.

Latarka
 
Maczeta Cold Steel Bolo Machete (97BM)

Maczety to jedne z najlepszych narzędzi survivalowych. Bolo Machete bez problemu rozcina kokos i rąbie drzewa. Maczeta ta znana jest zarówno

 
Modułowy pas taktyczny 50mm 3-punktowy SPECOPS (MPT-50-3)

Modułowy pas taktyczny szerokości 50 mm zapinany na 3-punktową klamrę Fastex przeznaczony do przenoszenia broni krótkiej oraz drobnego oporządzenia

 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Najważniejszymi czynnikami, które wpływają na celność strzału, są: jakość wiatrówki, warunki pogodowe (wiatr, opady), typ śrutu i rodzaj lufy. Należy także pamiętać, że jeśli brakuje nam umiejętności i praktyki, nawet najlepszy sprzęt i warunki nie pomogą w uzyskaniu wybitnych wyników.