Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Noktowizory

Nieprzeniknione ciemności to już nie przeszkoda dla prowadzenia obserwacji, podglądania nocnego życia różnych istot i wykrywania obecności nieproszonych gości. Wystarczy mieć tylko jeden z naszych noktowizorów, by wszystko stało się jasne. Wejdź tutaj i wybierz noktowizor, który przyda Ci się najbardziej.

 

Celownik optyczny - noktowizor Night Owl 1,9x64 (NORS173)

NORS 173 Night Owl to wysokiej jakości celownicza luneta noktowizyjna I generacji o powiększeniu 1.9x. Zasięg widzenia przy oświetleniu jakie zapewnia...

więcej...

 

Noktowizor Bushnell Pathfinder (26-1020)

Wygodny w obsłudze noktowizor I generacji obuoczny. Wbudowany reflektor podczerwieni pozwala na obsewrację także podczas bezksięzycowych nocy.

więcej...

 

Noktowizor Bushnell Savana 2,5x42 (26-0200)

Kompaktowy noktowizor renomowanej amerykańskiej firmy Bushnell charakteryzujący się dwuipółkrotnym powiększeniem oraz zasięgiem skutecznej...

więcej...

  •  1 
Strona 1 z 1

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka BSA SuperTen Mk3 4,5 mm

Jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie karabinków pneumatycznych PCP (Pre Charged Pneumatic) dostępnych na polskim rynku. Wiatrówka

 
Celownik optyczny Hawke Endurance 3-10x44 (HK3325)

Hawke Endurance 3-10x44 został wykonany z jednoczęściowego tubusu o średnicy 1 cala (25,4 mm).

Luneta posiadająca zmienne powiększenie

 
Strzał - Magazyn o broni 5/2004 Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej, pisany przez miłośników broni strzeleckiej, głownie o broni strzeleckiej; choć czasami o czymś pokrewnym.

W
 

Czy wiesz, że...

Popularnym kolorem tkanin, z których szyte są mundury wojskowe, jest khaki. Barwa wykorzystywana jest głównie jako kamuflaż. Nazwa koloru wywodzi się z języka hindi i oznacza zapylony, kolor pyłu lub kolor kurzu.