• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Cold Steel Counter Tac II (10DC)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Nowoczesny noż typu "boot-knife" w formie klasycznego sztyletu.

Obosieczbną głownię wykonano z polerowanej stali nierdzewnej Aus8, ostrza wyprowadzono szlifem płaskim typu chisel (jednostronnym).
Wygodna, profilowana rękojeść z termogumy kraton posiada antypoślizgową fakturę zapewniającą pewność chwytu w każdych warunkach. Przed zsunięciem się doni na osstrze zabezpiecza obustronny jelec.
W komplecie pochwa z tworzywa sztucznego umożliwiająca wiele wariantów mocowania.
Dobry wybór dla osób traktujących nóż głównie jako narzędzie obrony koniecznej, a także dla kolekcjonerów i fascynatów walki bronią białą.

Dane techniczne: Długość głowni: 127 mm
Grubość głowni: 5 mm
Stal: Aus-8A
Rękojeść: Kraton
Pochwa: Secure-Ex
Długość całkowita: 241 mm
Masa: 145 gr
Producent: Cold Steel, USA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Proca Stil Crin Super (302) Silna proca z mechanizmem ułatwiającym naciąg. Dzięki temu uzyskujemy zdecydowanie większy zasięg miotanych pocisków oraz lepszą celność
 
Strzała Big Archery do łuku - aluminium (538532)

Strzała, której promień został wykonany z aluminiowej rurki, przez co staje się bardzo wytrzymała na uszkodzenia, wynikłe z chybionego

 
Bock Verney-Carron Super 9 Plume (781CX71M)

Firma Verney-Carron od 1820 roku produkuje najwyższej klasy broń myśliwską. Jej produkty towarzyszą myśliwym na łowiskach w całym świecie.

 

Czy wiesz, że...

Lakrymator to fachowa nazwa gazu łzawiącego, czyli środka wywołującego pieczenie oczu oraz utrudniającego oddychanie. Gaz pieprzowy jest jedną z najpopularniejszych substancji tego typu. W naszym kraju możemy posiadać taką broń bez żadnego zezwolenia, o ile mamy ukończone 18 lat.