• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Cold Steel G.I. Tanto (80PGT)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Wytrzymały nóż taktyczny z ostrzem o profilu tanto - idealny wybór, jeśli szukasz niedrogiego noża do brutalnego traktowania.

Głownię typu tanto wykonano ze stali sprężynowej 1055, ostrze wyprowadzono szlifem płaskim. Czarne pokrycie antykorozyjne zapobiega też powstawaniu odblasków świetlnych.

Wytrzymałą rękojeść o konstrukcji full-tang stanowią dwie profilowane okładziny z czarnego polipropylenu, które przytwierdzono do stalowego trzpienia za pomocą śrub. W tylnej części rękojeści znajduje się otwór do przewlekania linki zabezpieczającej lub rzemienia.

W komplecie praktyczna pochwa z tkaniny Cordura.

Dane techniczne:
Długość głowni: 178 mm
Grubość głowni: 4 mm
Stal: 1055
Rękojeść: polipropylen
Pochwa: cordura
Długość całkowita: 304 mm
Waga: 300 g
Producent: Cold Steel, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Śrut Premier Field&Target Domed 4,5 mm 1250 szt. (177DB) Zaokrąglony śrut amerykańskiej firmy Crosman, kaliber 4,5 mm. Jest przeznaczony do strzelania na duże odległości. Opływowy, kroplowy kształt główki
 
Nóż składany Opinel No.8 INOX Animalia Świstak i Koziorożec Średnich rozmiarów, wyjątkowo lekki nóż składany z 8,5 centymetrowym, blokowanym ostrzem. Klasyka francuskiego producenta o ponad 100
 
Nóż Joker Skiner Stag Horn (CC21) Klasyczny nóż myśliwski przeznaczony do sprawiania upolowanej zwierzyny.

Głownię o profilu drop-point wykonano ze stali nierdzewnej
 

Czy wiesz, że...

Sprzedając wiatrówkę o mocy pocisku powyżej 17J, powinieneś sporządzić umowę kupna-sprzedaży. Będzie ona podstawą do wyrejestrowania broni.