Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Cold Steel Pendleton Mini Hunter (36LPM)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Kompaktowy nóż myśliwski wykonany według projektu Lloyd'a Pendleton'a. Mimo niewielkich rozmiarów wprawny myśliwy wykona nim niemal wszystkie prace zwiazane ze sprawianiem upolowanej zwierzyny.

Ostrze typu drop-point wykonano ze stali nierdzewnej Aus8, ostrze wyprowadzono szlifem płaskim-pełnym. Geometria ta zapewnia kompromis między wytrzymałością a właściwościami tnącymi.

Rękojeść wykonano z termogumy Kraton wspartej na stalowym trzpieniu będącym przedłużeniem głowni. Dzięki odpowiedniej fakturze i właściwościom Kratonu rękojeść nie wyślizguje się nawet z mokrej dłoni. W tylnej części rękojeści znajduje się otwór do przewlekania linki zabezpieczającej lub klasyczneho rzemienia.

W komplecie wytrzymała pochwa z tworzywa sztucznego.

Dane techniczne:
Długość ostrza: 75 mm 
Grubość ostrza: 3 mm
Stal: AUS 8A
Rękojeść: kraton
Długość całkowita: 160 mm
Waga: 70 g
Producent: Cold Steel, USA
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Każdemu pasjonatowi surwiwalu, nurkowi, rybakowi, naukowcowi, i wielu innym użytkownikom, będzie kiedyś potrzebny mocny i ostry nóż. Tutaj znajdziesz modele o głowni przymocowanej na stałe – to jedne z najstarszych znanych ludziom rodzajów noży. Uniwersalne, użyteczne i bardzo mocne. Wybierz pożądany model – stalowe ostrze Cię nie zawiedzie.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Air Arms Pro Sport 4,5 mm Delux (wersja orzech)

Wiatrówka gwintowana z dolnym naciągiem kaliber 4,5 mm. Uważana przez wielu za najlepszy model na świecie. Okrzyknięty rewelacją, zdobył

 
Zegarek Smith&Wesson Basic Silver (SWW-02-SIL) Zegarek survivalowy amerykańskiej firmy Smith&Wesson. Posiada srebrną, metalową i wytrzymałą bransoletę ze stali nierdzewnej. Jego obudowa również
 
Sztucer samopowtarzalny IzMash Saiga 308 - 1

Samopowtarzalny sztucer Saiga 308 to produkt rosyjskich zakładów Iż Masz w Iżewsku, znanych do tej pory, przede wszystkim, z produkcji najsłynniejszej

 

Czy wiesz, że...

Śrut to ołowiana amunicja do gładkolufowej broni myśliwskiej lub sportowej (popularnej wiatrówki). Obecnie stosuje się najczęściej pociski wielkości 4,5 bądź 5,5mm. Dawniej, śrut był okrągły; teraz produkowany jest w różnych kształtach, w zależności od odpowiednich parametrów.