• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Cold Steel True Flight Thrower NEW (80TFTNC)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Klasyczny nóż do rzucania amerykańskiej firmy Cold Steel, który dzięki swym cechom użytkowym sprawdzi się też jako uniwersalny nóż terenowy. UWAGA! Najnowsza, ulepszona wersja.

Głownia o profilu drop-point wykonana została ze średniowęglowej stali sprężynowej 1055, którą pokryto czarną, antykorozyjną powłoką epoksydową. Ostrze wyprowadzono wysokim szlifem wklęsłym, dzięki czemu, mimo sporej grubości klingi, najnowsza wersja TFT posiada bardzo dobre właściwości tnące. Na czubku dodano tzw. fałszywe ostrze, co poprawiło zdolność noża do wbijania.

Rękojeść o konstrukcji full-tang została pokryta oplotem z nierozciągliwej linki spadochronowej.

Dane techniczne:
Długość głowni: 155 mm
Grubość głowni: 5 mm
Stal: 1055
Rękojeść: nylonowy oplot
Długość całkowita: 300 mm
Waga: 240 g
Producent: ColdSteel, USA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia                   >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Crosman 1760 4,5 mm

Wiatrówka Crosman model 1760 to wersja znanej i cenionej w Polsce mod.2260 również z gwintowaną lufą, jednak kaliber 4,5 mm. 

 
Arsenał - Przegląd Strzelecki 10/2010 (79)

Profesjonalny magazyn adresowany do osób uprawiających strzelectwo, prywatnych właścicieli broni, myśliwych, policjantów, wojskowych,

 
Nóż składany CRKT M21-14G

Nóż M21 amerykańskiej firmy Columbia River Knife and Tool to doskonały następca produkowanych od lat, popularnych modeli M16 i M18. Zachowując

 

Czy wiesz, że...

Napięcie wytwarzane przez paralizator waha się w granicach 20 000 - 500 000 V. Nie czyni jednak trwałych obrażeń ze względu na niskie natężenie. Spotkać możemy zarówno paralizatory tradycyjne, jak i takie działające na odległość, o zasięgu około 5m.