Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Joker Mango (CC19)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

"Cywilna" wersja świetnego noża taktycznego Joker CF-03, który z powodzeniem może pełnić funkcję poręcznego noża uniwersalnego na wszelkie wypady w teren. Zbliżony do takich konstrukcji jak Benchmade Nimravus czy Ka-Bar Impact wyróżnia się znacznie bardziej przystępną ceną.

Głownię o profilu spear-point wykonano ze stali nierdzewnej 440A, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym.
Rękojeść o konstrukcji full-tang składa się z dwóch profilowanych okładzin z poroża jelenia, które przytwierdzono do trzpienia za pomocą nitów. Wysoką pewność chwytu zapewnia spora objętość rękojeści oraz naturalna, chropowata faktura poroża.
Odsłonięty stalowy trzpień na końcu rękojeści może służyć jako zbijak (np. do tłuczenia szyb) lub broń ogłuszająca.

W komplecie wygodna, funkcjonalna pochwa z naturalnej skóry.

Dane techniczne:
Długość głowni: 115 mm
Grubość głowni: 3,5 mm
Stal: 440A
Rękojeść: poroże
Pochwa: skóra
Producent: Joker, Hiszpania

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Polecamy

Celownik optyczny BSA Deer Hunter 3-9x40IR (DH3-9X40IR)

Celownik optyczny firmy BSA Optics wyposażony w podświetlany krzyż, który zdecydowanie ułatwia celowanie w warunkach o słabym natężeniu

 
Nóż składany Ka-Bar Side Lock (2781) Nóż składany firmy Ka-Bar z czarną, ażurową rękojeścią. Ostrze typu "drop point" wykonano z nierdzewnej stali 420. Nóż posiada blokadę "liner
 
Nóż składany Ka-Bar LockBack Small LW (2784) Składany nóż firmy Ka-Bar o niewielkich wymiarach. Klinga noża wykonana ze stali nierdzewnej 420. Rękojeść noża wykonana z mocnego tworzywa (ABS)
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Celownik kolimatorowy ma sporo zalet w porównaniu do lunety. Umożliwia oddanie strzału przy słabym świetle, prawie nie ogranicza pola widzenia. Jedyną wadą takiego przyrządu jest konieczność dostarczenia energii elektrycznej (najczęściej z baterii lub akumulatorów).

Ze świata