• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Joker Montero Stamina (CR24)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Średniej wielkości, mocny nóż myśliwski, który sprawdzi się też jako uniwersalny nóż terenowy.

Głownię o profilu drop-pint wykonano ze stali nierdzewnej 440A, ostrze wyprowadzono szlifem płaskim pełnym. Taka geometria zapewnia optymalny balans między wytrzymałością a właściwościami tnącymi, co przesądza o uniwersalności noża.

Ergonomiczna rękojeść o konstrukcji full-tang (trzpień pełnej długości i szerokości) składa się z dwóch okładzin ze stabilizowanej sklejki Stamina, które przytwierdzono do trzpienia za pomocą nitów. Masywny bolster i głowicę rękojeści wykonano z nierdzewnej stali. W głowicy znajduje się otwór do przewlekania linki zabezpieczającej bądź rzemienia.

W komplecie skórzana pochwa.

Dane techniczne:
Długość głowni: 100 mm
Grubość głowni: 3,5 mm
Stal: 440A
Rękojeść: stamina
Pochwa: skóra
Długość całkowita: 210 mm
Producent: Joker, HiszpaniaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Multitool Leatherman Charge AL (830706) Multitool Leatherman Charge to flagowy model w ofercie amerykańskiego producenta, a zarazem rynkowy bestseller wśród narzędzi wielofunkcyjnych
 
Nóż Cold Steel Counter Tac I (10BC) Nowoczesny noż typu "boot-knife" w formie klasycznego sztyletu.

Obosieczbną głownię wykonano z polerowanej stali nierdzewnej Aus8, ostrza
 
Amunicja kulowa Sauvestre Approche .270 WSM Znany i ceniony producent amunicji, firma Sauvestre od wielu lat proponuje swoje produkty myśliwym na całym świecie. Jest ona znana z nowoczesnych
 

Czy wiesz, że...

Lakrymator to fachowa nazwa gazu łzawiącego, czyli środka wywołującego pieczenie oczu oraz utrudniającego oddychanie. Gaz pieprzowy jest jedną z najpopularniejszych substancji tego typu. W naszym kraju możemy posiadać taką broń bez żadnego zezwolenia, o ile mamy ukończone 18 lat.