Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Joker Olive Wood (CO19)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

"Cywilna" wersja świetnego noża taktycznego Joker CF-03, który z powodzeniem może pełnić funkcję poręcznego noża uniwersalnego na wszelkie wypady w teren. Zbliżony do takich konstrukcji jak Benchmade Nimravus czy Ka-Bar Impact wyróżnia się znacznie bardziej przystępną ceną.

Głownię o profilu spear-point wykonano ze stali nierdzewnej 440A, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym.
Rękojeść o konstrukcji full-tang składa się z dwóch profilowanych okładzin z autentycznego drzewa oliwnego, które przytwierdzono do trzpienia za pomocą nitów. Wysoką pewność chwytu zapewnia spora objętość rękojeści oraz naturalna, chropowata faktura poroża.
Z tyłu rękojeści znajduję się otwór, przez który można przewlec linkę zabezpieczającą lub rzemień. Odsłonięty stalowy trzpień na końcu rękojeści może służyć jako zbijak (np. do tłuczenia szyb) lub broń ogłuszająca.

W komplecie wygodna, funkcjonalna pochwa z naturalnej skóry.

Dane techniczne:
Długość głowni: 115 mm
Grubość głowni: 3,5 mm
Stal: 440A
Rękojeść: drzewo oliwne
Pochwa: skóra
Producent: Joker, HiszpaniaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży

dawid [2008-10-17]
dasz bór

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Crosman 2240 5,5 mm Pistolet wiatrówka z lufą gwintowaną kaliber 5,5 mm amerykańskiej firmy Crosman. Wiatrówka napędzana jest nabojem CO2, który umieszcza
 
Teleskop Bushnell Sentry 18-36x50 Nowy teleskop amerykańskiej firmy Bushnell. Posiada najwyższej jakości powlekaną optykę. Średnica obiektywu wynosi 50 mm oraz powiększenie od 18
 
Celownik laserowy Gunpower (U1034)

Celownik laserowy z włącznikiem oraz montażem do szyny akcesoryjnej 11 mm. Zasilany jedną baterią CR123 celownik posiada śruby regulacji przeniesienia

 

Czy wiesz, że...

Łuk został wynaleziony co najmniej 35 tysięcy lat temu. Podstawowymi jego częściami są drzewiec i cięciwa. W drzewcu można rozróżnić majdan oraz dwa ramiona. Zasięg łuków historycznych dochodził do 400m. Obecnie łucznictwo traktuje się jako sport.