Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Joker Perla (CP18)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Uniwersalny nóż z głownią stałą hiszpańskiej firmy Joker. Doskonale sprawdzi się zarówno w roli nóża myśliwskiego jak i przybocznego nóża dla harcerza bądź turysty na wszelkie wypady w teren.
Polerowaną głownię o profilu clip-point wykonano ze stali nierdzewnej 440A, ostrze wyprowadzono szlifem płaskim pełnym. Profil ten zapewnia sporą wytrzymałość przy doskonałych właściwościach tnących.
Rękojeść o konstrukcji full-tang składa się z dwóch okładzin z egzotycznego drewna perla-wood, które przytwierdzono do trzpienia za pomocą nitów. Ergonomiczny profil i przyjemna w dotyku faktura drewna zapewniają wygodny, pewny chwyt.

W komplecie skórzana pochwa.

Dane techniczne:
Długość ostrza: 110 mm
Grubość ostrza: 3,5mm
Stal: 440A
Rękojeść: drewno perla-wood
Pochwa: skóra
Masa: 170 g
Producent: Joker, HiszpaniaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

Nóż Joker Stag Horn (CC36)

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Polecamy

Pistolet ASG CO2 Beretta 84 metal (070300)

Napędzana sprężonym dwutlenkiem węgla wykonana w całości z metalu replika pistoletu Beretta 84.  

Umieszczany w chwycie magazynek mieści

 
Zegarek Smith&Wesson Sport (SWW-450-Blue) Zegarek survivalowy amerykańskiej firmy Smith&Wesson. Charakteryzuje się małą wagą. Jego obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej, natomiast
 
Zegarek Smith&Wesson Military (SWW-1464-OD) Zegarek militarny amerykańskiej firmy Smith&Wesson. Posiada combatowy kształt. Jego obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej, natomiast pasek
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Pistolety pneumatyczne mogą posiadać jeden z trzech rodzajów mechanizmów spustowych. Double Action/Single Action daje możliwość wyboru strzelania z samonapinaczem i bez. W Double Action Only możemy jedynie oddawać strzały jeden za drugim bez naszej ingerencji. W Blow Back mamy do czynienia z samoczynnym ruchem zamka do tyłu, tak jak w broni palnej.

Ze świata