Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Joker Stag Horn (CC36)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Hiszpański nóż oferujący stałą klingę oraz obustronny jelec, chroniący przed przypadkowym zsunięciem się dłoni na ostrze. Zakrzywiona rękojeść idealnie leży w dłoni, a wykonanie z poroża jelenia zapewnia atrakcyjny wygląd i trwałość. W komplecie skórzana pochwa.

Długość ostrza: 170 mm
Waga z pochwą: 300 g
Waga noża: 220 g
Stal: 440
Rękojeść: poroże jelenia
Pochwa: skóraDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

Shotsaver Hawke (HK3423)

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kabura Uncle Mike's Internal Retention Kydex (60)

Mała, lekka kabura kydexowa dedykowana do pistoletów Glock 17/19/22 i 23. System wewnętrznej blokady gwarantuje pewne trzymanie broni w noszaku

 
Buty gumowe Verney-Carron Foxboot Oliv (LVPI019) Francuska firma Verney-Carron oprócz produkcji znakomitej broni myśliwskiej: sztucerów, kniejówek czy bocków, posiada w swoim
 
Kule ołowiane kaliber .375 200 sztuk (389070) Kule ołowiane wykonane przez niemiecką firmę HN Sport. Opakowanie zawiera 200 sztuk kul kalibru .375.
 

Czy wiesz, że...

Spłonka to miniaturowy ładunek wybuchowy, którego zadaniem jest wywołanie właściwego wybuchu, na przykład prochu strzelniczego. Wykonana jest przeważnie z mosiężnej lub miedzianej puszki wypełnionej materiałem wybuchowym, który zdetonuje się podczas uderzenia iglicy.