Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Ka-Bar Precision Hunter Game Hook (1441)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Wersja noża Precision Hunter firmy Ka-Bar o głowni typu "game hook", która czyni z noża doskonałe narzędzie do patroszenia. Na górnej krawędzi szerokiej głowni mieści się specjalne zaostrzone wgłębienie umożliwiające otwieranie jamy brzusznej zwierzyny bez niebezpieczeństwa uszkodzenia organów wewnętrznych.
W komplecie skórzana pochwa oraz linka na nadgarstek.

Waga: 82 g
Długość całkowita: 155 mm
Długość ostrza: 60 mm
Stal: 440A
Rękojeść: kraton G
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Saperka WL-311 Solidnie wykonana saperka, idealna dla miłośników survivalu i biwakowania. Łopatę wykonano z metalu, trzonek z drewna. Jedynym plastikowym elementem
 
Ochraniacz łokcia Hatch NE35

Wygodny i lekki ochraniacz łokcia, który przejmie energię uderzenia chroniąc go przed pęknieciem, a jego właściciela nawet przed kalectwem.

 
Celownik optyczny Center Point AR22 3-9x32 (CP392)Celownik optyczny Center Point AR22 3-9x32 (CP392) Firma Center Point Optics jest znanym i cenionym producentem optyki na rynku amerykańskim, teraz powoli zaczyna zdobywać europejski rynek celowników
 

Czy wiesz, że...

Maczeta, czyli długi nóż, który pierwotnie był używany w Ameryce Południowej, służyła do wycinania ścieżek w gęstym lesie tropikalnym oraz do ścinania trzciny cukrowej na plantacjach. Obecnie wykorzystywana jest na przykład na biwakach czy obozach survivalowych.