Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Cold Steel Voyager Large Clip Point (29LC)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Lekki i bardzo wytrzymały składany nóż typu "tactical folder". Rękojeść wykonana w całości z tworzywa zytel. Głownia o kształcie clip point. Kołek na głowni umożliwia otwarcie noża jedną ręką a metalowy klips wygodne przenoszenie – za paskiem lub w kieszeni. Blokada standardowego typu (Back Lock) została ulepszona przez konstruktorów Cold Steela i jest jedną z najmocniejszych blokad stosowanych w nożach składanych - wytrzymuje w przypadku noży tej wielkości statyczne obciążenie ok. 45 kg.

Waga: 102 g
Długość ostrza: 101 mm
Długość całkowita: 230 mm
Grubość głowni: 3,2 mm
Stal: AUS 8A
Rękojeść: zytel
Blokada: Back LockDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Spyderco Endura 4 Plain (C10PBK) Najnowsza edycja produkowanego od lat modelu Endura, posiadająca wzmocnioną, w pełni rozbieralną konstrukcję.
Najnowsza edycja produkowanego
 
Lornetka Bushnell Legacy 10-22x50 (12-1225) Lornetka o zmiennym powiększeniu i dużej średnicy obiektywu. Dzięki zastosowaniu szkieł BaK-4 oraz technologii FMC (wielokrotnego powlekania wszystkich
 
Strzał - Magazyn o broni 5/2006 Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej. W numerze m.in. Browning HP mk 3S "Król Dziewiątek" oraz TARCON - inny pomysł na strzelnicę.

Spis
 

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że kamizelka kuloodporna, która chroni przed pociskami z broni palnej, waży od 1 do nawet ponad 5 kg. Jej masa zależy od odporności, a także technologii wykonania. Kamizelki są wytwarzane z różnych rodzajów włókien syntetycznych.