• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany CRKT Lake Thunderbolt (CR7130 LT)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Średniej wielkości nóż codziennego użytku z ostrzem typu tanto wyposażony w podwójną blokadę czyniących z tego noża niezastąpione narzędzie pracy dla każdego mężczyzny.

Niezwykle wytrzymałe ostrze typu tanto wykonane zostało ze słynącej z niezwykłych właściwości tnących, stali 8Cr14MoV. Głownia pokryta została antyodblaskową powłoką. Swobodę w otwieraniu noża zapewnia duży otwór pod kciuk. 

Dzięki lekkim, odpowiednio wyprofilowanym aluminiowym okładzinom, nożem łatwiej operować podczas wykonywanych czynności. Nad bezpieczeństwem pracy czuwają dwie blokady - liner lock oraz AutoLAWKS.

Na rękojeści znajduje się sprężysty stalowy klips umożliwiający przypięcie noża do paska lub o krawędź kieszeni.

Dane techniczne:
Długość głowni: 87 mm
Długość noża po złożeniu: 110 mm
Stal: 8Cr14MoV
Ostrze: płaskie
Rękojeść: anodyzowane aluminium z elementami brązu
Blokada: liner-lock
Otwieranie: thumb-hole
Długość całkowita: 197 mm
Waga: 162 g
Producent: CRKT, USA  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia                   >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pistolet ASG GG M92F Silver (11557) Ciężka, wykonana  z tworzywa ABS replika jednego z najpopularniejszych modeli pistoletów używanych przez amerykańskie wojsko i przez to
 
Książka "Kaukaskie epicentrum" - Marcin Gawęda W 2008 roku Gruzińska interwencja zbrojna w Osetii sprowokowała Rosję do ostrego działania, którego efektem był rajd jej armii zatrzymany kilka
 
Pistolet AEG Cyma CM030

CM030  jest repliką alternatywną dla modeli gazowych. Pistolet ten zamiast gazem napędzany jest akumulatorem 7,2V i działa na podobnej zasadzie

 

Czy wiesz, że...

Szukając broni tylko do odstraszenia napastnika, powinniśmy zwrócić uwagę na pistolety hukowe. Nie wymagają one zezwolenia policji, a do większości modeli można dodatkowo dołączyć nasadki, które umożliwiają wystrzelenie rac.