• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany CRKT Snap Lock 2 (5120)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Ciekawy nóż składany amerykańskiej firmy CRKT charakteryzujący się nowatorskim rozwiązaniem składania i blokowania głowni.

Głownię o profilu warncliff wykonano ze stali nierdzewnej Aus 4, która charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję. Aby odblokować głownię należy naciznąć na dźwignię, która współpracując z powierzchnią krzywkową rozchyla ramową rękojeść.

Rękojeść wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Wygodne noszenie zapewnia sprężysty klips na rękojeści, umożliwiający przypięcie noza za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Niebanalny gadżet a zarazem w pełni funkcjonalny nóż.
Idelany na prezent - nie tylko dla mężczyzny!

Dane techniczne:
Długość głowni: 44 mm
Grubość głowni: 3 mm
Stal: AUS 4
Długość całkowita: 111 mm
WagaL 43 g
Producent: CRKT, USA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Łuk Big Archery Tradition Impala (555999) Firma Big Archery jest znanym europejskim producentem łuków sportowych i rekreacyjnych. Firma ta od kilku lat prowadzi również produkcje
 
Nóż Joker Stag Horn (CC18) Nóż o stałej klindze produkcji hiszpańskiej firmy Joker. Posiada jednostronne ostrze. Profilowana rękojeść z poroża jelenia zapewnia pewny
 
Mata łucznicza Big Archery 80x80 cm (536729) Mata wykonana z dwóch warstw z twardej pianki polietylenowej przedzielonych grubą warstwą sprasowanych ścinków piankowych, zespolonych
 

Czy wiesz, że...

Magazynki, czyli zasobniki naboi do broni palnej, mogą mieć pojemność nawet ponad 100 naboi. Jednakże jest to rzadkość – w wiatrówkach stosowane są najczęściej te umożliwiające od kilku do niecałych trzydziestu strzałów. Magazynki dzielimy na stałe i wymienne.