Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Joker JKR111
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Niewielki, uniwersalny nóż składany charakteryzujący się motywem myśliwskim oraz ozdobnymi okuciami na rękojeści. Idealny wybór na drobny upominek dla myśliwego oraz wszystkich tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania i tradycyjną stylistykę.

Głownię o profilu bowie wykonano ze stali nierdzewnej, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Podłużne nacięcie z boku głowni ułatwia otwarcie noża.  W pozycji otwartej głownia blokowana jest blokadą typu back-lock.

Rękojeść składa się z metalowego szkieletu, do którego przytwierdzono okładziny z tworzywa imitującego kość. Zwraca uwagę motyw myśliwski (jeleń) na okładzinach oraz bogate zdobienia metalowych elementów rękojeści.

Dane techniczne:
Długość głowni: 68 mm
Grubość głowni: 3 mm
Stal: Nierdzewna
Blokada: back-lock
Rękojeść: tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 153 mm
Producent: Joker, Hiszpania

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Strzał - Magazyn o broni 3/2006 Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej. W numerze m.in. celowniki dla komandosów EOTECH i MAG 95/98.

Spis treści:
WIADOMOŚCI
PREZENTACJE
-
 
Kulki ASG Xtreme Precision 0,25 g 2800 szt. (BX25)

Najwyższej jakości kulki ASG o wadze 0,25 grama o bardzo wysokiej powtarzalności wymiaru i wagi. Przeznaczone do mocnych replik ASG ze sprężynami

 
Bączki Uncle Mike's Quick Detachable do pasa 1 1/4" (1402-3)

Szybkowyczepne, metalowe bączki do pasa broni. Oko bączka o szerokości 1 1/4 cala (32 mm) pozwala korzystać z większości szerokich pasów

 

Czy wiesz, że...

Aby cieszyć się sprawną wiatrówką jak najdłużej, należy poświęcić trochę czasu na jej konserwację. Ważne jest przechowywanie broni w suchym miejscu. Powinniśmy także czyścić wnętrze lufy wyciorem i co jakiś czas dokonywać smarowania.