Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Joker Olive Wood (NO72)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Składany nóż firmy Joker. Jednostronne ostrze posiada zamontowany kołek umożliwiający bezpieczne otworzenie go jednym ruchem kciuka. Przy jego produkcji użyto hiszpańskiej stali 440. Rękojeść wykonana jest z drewna z drzewa oliwnego Na końcu posiada otwór na sznurek.

Długość ostrza: 70 mm
Waga: 70 g
Stal: 440
Rękojeść: drewno dęboweDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Śrut Crosman Pointed 4,5 mm 250 szt. (P177) Śrut typu Diabolo z ostrym szpicem, dzięki czemu dobrze przebija i idealnie rozbija twarde cele, jak np. butelki. Doskonały do strzelań na dystansach
 
Nóż składany (motylek) Joker Abanico Micarta (JKR54) Solidnie wykonany, klasyczny nóż typu "motyl" z głownią clip-point.

Okładziny rękojeści wykonano z laminatu micarta,
 
Latarka-brelok Joker 1-LED (2117) Niewielkich rozmiarów i wagi latarka diodowa zasilana trzema bateriami pastylkowymi. Korpus wykonany z aluminium posiada przycisk włącznika oraz
 

Czy wiesz, że...

Survival, czyli popularną szkołę przetrwania, zalicza się do grupy sportów ekstremalnych. Taka rozrywka ma wiele odmian, na przykład militarną, leśną czy miejską. Narodziny survivalu są kwestią sporną; jedna z teorii mówi, że narodził się podczas szkoleń amerykańskich żołnierzy do przetrwania w trudnych warunkach.