• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Kershaw Chive (1600)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Składany nóż amerykańskiej firmy Kershaw typu EDC ("every day carry"). Projekt cenionego "knife-makera" Kena Oniona. Charakteryzuje się smukłą, nowoczesną linią stylistyczną, wymiennym klipsem, ułatwiającym noszenie noża w kieszeni, a także perfekcyjną jakością wykonania i małą wagą. Może być otwierany manualnie za pomocą kołka w ostrzu oraz automatycznie, dzięki systemowi "Speed Safe". Nóż wyposażono w blokadę Frame Lock, która automatycznie blokuje ostrze natychmiast po rozłożeniu noża.

Waga: 54 g
Długość ostrza: 49 mm
Stal: 420HC
Rękojeść: 410 Stainless Steel
Blokada: Frame LockDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Śrut Crosman Pointed 4,5 mm 1250 szt. (P1250) Śrut typu Diabolo z ostrym szpicem, dzięki czemu dobrze przebija i idealnie rozbija twarde cele, jak np. butelki. Doskonały do strzelań na dystansach
 
Spodnie Helikon BDU Nyco Ripstop Woodland (SP-BDU-NR-03) Spodnie wykonane z wysokiej jakości materiału NYCO RipStop (50% bawełna, 50% nylon), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia
 
Wiatrówka Air Arms S510-SL Carbine

Angielski Air Arms rozwinął znaną wiatrówkę PCP z serii S400/410 o rozwiązania stosowane już wcześniej w karabinkach ponadlimitowych:

 

Czy wiesz, że...

Wiatrówki gładkolufowe o energii poniżej 17J, możesz kupić nawet na targu, a gwintowane tylko w koncesjonowanym sklepie, chociaż ani jedna ani druga nie jest bronią pneumatyczną wg obowiązującej ustawy.