• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Kershaw Chive Polished (1600SS)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Składany nóż firmy Kershaw charakteryzujący się całkowicie metalową konstrukcją i elegancką rękojeścią z wypolerowanej "na lustro" stali nierdzewnej. Kompaktowe, uniwersalne ostrze codziennego użytku. Projekt Kena Oniona.

Rękojeść o konstrukcji integralnej składa się z dwóch profili z polerowanej stali nierdzewnej pełniących zarówno funkcję szkieletu jak i okładzin.

Głownię o profilu recurve-drop-point wykonano ze stali nierdzewnej 420HC, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Otwarcie głowni jedną ręką możliwe jest dzięki kołkowi na głowni oraz flipperowi, które wystają poza obrys rękojeści. W obu przypadkach otwarcie jest wspomagane sprężynowym systemem Speed Safe, przez co nóż otwiera się niemal jak automat.

W pozycji otwartej nóż blokowany jest blokadą frame-lock, natomiast przed przypadkowym, niekontrolowanym otwarciem zabezpiecza suwakowa blokada w tylnej części rękojeści.

Wygodne codzienne noszenie zapewnia sprężysty klips na rękojeści, umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Dane techniczne:
Długość ostrza: 49 mm
Stal: 420HC
Rękojeść: 410 Stainless Steel
Blokada: frame-lock
Waga: 54 g
Producent: Kershaw, USA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pas Helikon Navy Seal Olive (PS-NSE-CO-02)

Mocny, parciany pasek do spodni w kolorze oliwkowym ze srebrną klamrą z emblematem oddziałów specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej

 
Ręcznik szybkoschnący LifeVenture MicroFibre Comfort

Zajmujący zaledwie 20% przestrzeni, którą zabiera w bagażu tradycyjny ręcznik bawełniany i aż 4 razy od niego lżejszy.

Mikrofibra,

 
Kulki biodegradowalne Blaster Bio 0,25 g 3000 szt (16539)

Biodegradowalne kulki do replik asg. Kaliber 6 mm, ciężar 0,25 g, w butelce chroniącej przed wilgocią mieści się 3000 sztuk kulek.

Kulki

 

Czy wiesz, że...

Według specjalistów nazywanie wskaźnika laserowego celownikiem jest błędem. Swoją tezę argumentują tym, że pokazuje on tylko miejsce, w które uderzy pocisk i nie pozwala najpierw obrać celu, a później dopasować ułożenie broni do wskazań urządzenia.