• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Kershaw Chive Rainbow (1600VIB)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Składany nóż firmy Kershaw charakteryzujący się całkowicie metalową konstrukcją i ciekawą rękojeścią, która dzięki pokryciu tlenkiem tytanu posiada unikalną "tęczową" barwę. Kompaktowe, uniwersalne ostrze codziennego użytku. Projekt Kena Oniona.

Rękojeść o konstrukcji integralnej składa się z dwóch profili ze stali nierdzewnej pełniących zarówno funkcję szkieletu jak i okładzin. Kolor rękojeści jest efektem procesu pokrywania tlenkami, co zapewnia odpowiednia odporność na wytarcie i drobne zarysowania.

Głownię o profilu recurve-drop-point wykonano ze stali nierdzewnej 420HC, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Otwarcie głowni jedną ręką możliwe jest dzięki kołkowi na głowni oraz flipperowi, które wystają poza obrys rękojeści. W obu przypadkach otwarcie jest wspomagane sprężynowym systemem Speed Safe, przez co nóż otwiera się niemal jak automat.

W pozycji otwartej nóż blokowany jest blokadą frame-lock, natomiast przed przypadkowym, niekontrolowanym otwarciem zabezpiecza suwakowa blokada w tylnej części rękojeści.

Wygodne codzienne noszenie zapewnia sprężysty klips na rękojeści, umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Dane techniczne:
Długość ostrza: 49 mm
Stal: 420HC
Rękojeść: 410 Stainless Steel
Blokada: frame-lock
Waga: 54 g
Producent: Kershaw, USA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Mamba JT do markerów paintballowych (625022)

Kompletna, wzmacniana wewnętrznym stalowym oplotem mamba do markerów paintballowych. Służy do połączenia markera z butlą, dzięki czemu

 
Zestaw 3 noży do rzucania Master Cutlery Bull's Eye (FC-101S3) Wyjątkowy zestaw 3 noży do rzucania, posiadających regulację wyważenia, dzięki czemu można je dostosować do zakładanego dystansu oraz indywidualnej
 
Teleskop astronomiczny Bushnell Voyager 100x114 (782010) Amerykańska firma Bushnell to znany i ceniony producent optoelektroniki. Tym razem przedstawia nowoczesny teleskop zwierciadlany Voyager, który
 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.