Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Kershaw Jeeva (1003)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Oficjalny produkt National Geographic Society skonstruowany, aby wspierać wszelkiego rodzaju ekspedycje. Mini Carabiner Tool to pomniejszona i uproszczona wersja modelu Kershaw National Geographic Carabiner Tool. Ostrze wykonano z japońskiej stali nierdzewnej Aus6A. Owalny otwór w głowni umożliwia szybkie i wygodne otwarcie noża jedną ręką. Przed niekontrolowanym złożeniem chroni stalowa blokada Liner-Lock, która automatycznie blokuje ostrze natychmiast po rozłożeniu noża. Rękojeść będąca jednocześnie karabinkiem wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego - konstrukcja taka pozwala w sposób prosty i bezpieczny przypiąć nóż do części ekwipunku lub garderoby.
UWAGA !!!
Karabinek nie może służyć do wspinaczki ani asekuracji.

Dane techniczne:

Waga: 36.8 g
Długość przy schowanym ostrzu: 84 mm
Długość ostrza: 57 mm
Stal: Aus6A
Rękojeść: Czarna, formowana metodą wtryskową
Blokada: Liner LockDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Polecamy

Wykrywacz metalu BOUNTY HUNTER Land Star Wykrywacz metali zasilany dwiema bateriami 9V wyposażony w łatwy w obsłudze i czytelny panel obsługi LCD. Posiada regulacje:
- dyskryminacji
 
Zestaw ASG Stinger P30 (SASP30TKT) Zestaw ASG (Air Soft Gun) pozwalający szkolić umiejętności strzeleckie w domu, a nawet w sypialni. Sprężynowy pistolet wzorowany na słynnej Beretta
 
Walizka na broń Dosko SE (D010470) Sztywny pokrowiec przeznaczony na wiatrówkę, wykonany z mocnego tworzywa sztucznego (ABS). Wewnątrz wyścielony jest miękką gąbką, która
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Zamek jest częścią broni palnej. Dawniej, w broni ładowanej od strony lufy, służył do zapalenia prochu. Obecnie ładuje nabój, otwierając i zamykając przewód lufy. Współcześnie rozróżniamy kilka typów zamków, na przykład swobodny, półswobodny, klinowy czy dwuklatkowy.

Ze świata