Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Kershaw Scallion (1620)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Niezawodny nóż typu EDC (Every Day Carry, ang. codziennego noszenia) zaprojektowany przez znanego designer'a Ken'a Onion'a.

Ergonomicznie wyprofilowaną rękojeść wykonano z dwóch teksturowanych płytek z poliamidu, które przytwierdzono do stalowego szkieletu za pomocą śrub typu torx. Mimo niewielkich rozmiarów rękojeść zapewniapewnie dobrą kontrolę nad nożem i przyjemny chwyt.
Głownię o profilu recurve-drop-point wykonano ze stali nierdzewnej 420HC, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Na głowni umieszczono kołek obsługiwany kciukiem oraz flipper dzięi czemu możliwe jest szybkie otwarcie noża za pomocą jedej ręki.

Wygodne noszenie zapewnia sprężysty klips umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Dane techniczne:
Długość głowni: 58 mm
Grubość głowni: 2,9 mm
Stal: 420HC
Rękojeść: poliamid
Blokada: Liner Lock
Długość całkowita: 150 mm
Masa: 65 g
Producent: Kershaw, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.


Polecamy

Wiatrówka BSA Comet Tactical 4,5 mm Nowa wersja znanej wiatrówki z gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm, klasycznie łamana. Doskonałą celność zapewnia unikalny system osadzenia lufy.
 
Gaz pieprzowy Smith&Wesson 25 ml (1251) Gaz pieprzowy amerykańskiej firmy Smith&Wesson. pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków
 
Marker paintballowy WGP E-Trilogy Competition (SO10071)

Autococker to legenda wśród markerów - unikalna konstrukcja pozwoliła połączyć szybkostrzelność półautomatów z celnością

 

Czy wiesz, że...

Maczeta, czyli długi nóż, który pierwotnie był używany w Ameryce Południowej, służyła do wycinania ścieżek w gęstym lesie tropikalnym oraz do ścinania trzciny cukrowej na plantacjach. Obecnie wykorzystywana jest na przykład na biwakach czy obozach survivalowych.