• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Kershaw Scallions Red (1620RD)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Składany nóż firmy Kershaw charakteryzujący się rękojeścią w intensywnym czerwonym kolorze.  Kompaktowe, uniwersalne ostrze codziennego użytku. Projekt Kena Oniona.

Rękojeść składa się ze stalowego szkieletu, do którego przytwierdzono okładziny z aluminium lotniczego 6061-T6. Kolor rękojeści jest efektem procesu anodyzacji, co zapewnia odporność na wytarcie i drobne zarysowania.

Głownię o profilu recurve-drop-point wykonano ze stali nierdzewnej 420HC, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Otwarcie głowni jedną ręką możliwe jest dzięki kołkowi na głowni oraz flipperowi, które wystają poza obrys rękojeści. W obu przypadkach otwarcie jest wspomagane sprężynowym systemem Speed Safe, przez co nóż otwiera się niemal jak automat.

W pozycji otwartej nóż blokowany jest blokadą liner-lock, natomiast przed przypadkowym, niekontrolowanym otwarciem zabezpiecza suwakowa blokada w tylnej części rękojeści.

Wygodne codzienne noszenie zapewnia sprężysty klips na rękojeści, umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Dane techniczne:
Długość ostrza: 58 mm
Stal: 420HC
Rękojeść: aluminium 6061-T6
Blokada: liner-lock
Waga: 65 g
Producent: Kershaw, USA
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Lampa Hawke LightForce 140mm (LF8106) Lampa taktyczne firmy Hawke do broni długiej, zapewnia silne oświetlenie celu na odległość do 400 metrów!

W komplecie kabel umożliwiający
 
Nóż składany Smith&Wesson Extreme Ops Tanto Blade (46BT) Potężny, masywny, składany nóż taktyczny amerykańskiej firmy Smith&Wesson. Zbudowany jak czołg, praktycznie niezniszczalny. Ekonomiczny
 
Celownik optyczny Bushnell Legend 5-15x40 (755154M)

Luneta firmy Bushnell o bardzo dobrej jakości wykonania i wytrzymałości, pozwalającej stosować ją nawet na najsilniejszych wiatrówkach.

 

Czy wiesz, że...

Typowa maska przeciwgazowa zbudowana jest z dwóch podstawowych części: twarzowej, wykonanej z gumy lub silikonu, oraz pochłaniacza (bądź filtropochłaniacza), który posiada materiał czyszczący powietrze. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona dróg oddechowych, oczu i twarzy przed groźnymi substancjami.