Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Kershaw Vapor II (1650)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Chromowany nóż amerykańskiej produkcji. Od modelu Vapor różni się dłuższym ostrzem i rękojeścią. Stylistyka rękojeści jest także inna - posiada odmienny układ otworów, których zastosowanie pozwoliło zmniejszyć wagę noża nie osłabiając jednocześnie jego wytrzymałości. Do wykonania całości noża użyto nierdzewnej stali, co korzystnie wpłynęło na wytrzymałość noża i jego funkcjonalność w warunkach ekstremalnych.
Do wykonania samej klingi wykorzystano mocniejszą stal AUS6A, która dłużej potrafi zachować dobrą ostrość ostrza. Nóż wyróżnia łatwość z jaką można go otworzyć jedną ręką. Zastosowano również blokadę ostrza "frame lock" i zdejmowany klips ułatwiający noszenie noża w kieszeni.

Długość po złożeniu: 114 mm
Długość ostrza: 89 mm
Waga: 127,57 g
Ostrze: nierdzewna stal AUS6A
Rękojeść: nierdzewna stal 410DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż Leatherman K502X (830424)

Wyjątkowy nóż amerykańskiej firmy Leatherman łączący cechy typowego noża składanego oraz profesjonalnego narzędzia wielofunkcyjnego.

 
Strzał - Magazyn o broni 1/2006 Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej. W numerze m.in. testy nabojów 9x19 Para oraz broń palna pozbawiona cech użytkowych .

Spis treści:
GORĄCY
 
Pokrowiec z paskiem i odpinaną kieszenią - czarny Pokrowiec wykonany z kordury, rozpinany na trzech krawędziach wyścielony został miękką gąbką z wytłoczeniami zabezpieczającą przed przesuwaniem
 

Czy wiesz, że...

Po zakupie wiatrówki, o energii kinetycznej pocisku powyżej 17J, masz 5 dni na zarejestrowanie jej u właściwego, ze względu na miejsce stałego pobytu, komendanta powiatowego Policji.